Yerel seçimlere çok az bir zaman kaldı. Halkımız vatandaşlık görevini yerine getirecek ve sandıkta kendisini kimin yönetmesini istediğini belirleyecek.

    Fatih Erbakan’ın Adil Düzen söylemini devam ettirmesi ve babasının yolundan gideceği düşüncesi halkımızı etkiliyor. Yirmi yedi yıl öncesi on bir aylık iktidarında Refah Partisinin Türkiye Cumhuriyeti tarihinde ilk ve tek denk bütçeyi oluşturduğu ve milletin cebinin para gördüğü dönemi hatırlayanlar yeniden böyle bir dönem olabileceği umuduyla yönünü Yeniden Refah Partisine çevirmiş durumda. Tartışma programlarının en çok konuşulan konularından birisi de dikkat ederseniz Yeniden Refah’ın ülkeyi ekonomik açıdan kurtaracak tek umut olduğu yönde.
      AKP’nin kalesi olarak bilinen Kahramanmaraş’ta da halk pusulasını Yeniden Refah’a çevirmiş durumda. Deprem sonrası halk beklediği ilgiyi ve hizmeti görememiş olmasına rağmen genel seçimlerde son bir defa daha AKP dedi ve hayal kırıklığına uğradı.  Şehrimizin Büyük Şehir ve İlçe Belediye Başkan adaylarının hemen hemen hepsi müstesna simalar ve oy verilmeyi hak eden insanlar. Fakat yerel seçimlerin genel seçimlerin gölgesinde kalacağı su götürmez bir gerçek. Bu yüzden kişiye değil partiye verilen oylar öne çıkacak. Mutfağa düşen ateş yerel seçimlerde kendini gösterecek. Genel seçimlerde Yeniden Refah Partisi AKP ile birlikte seçime girmişti. Bir bakıma bu seçimler Yeniden Refah Partisinin tüm Türkiye’de ve şehrimizde ne kadar oy toplayacağının göstergesi olacak. Ülkemiz ve şehrimiz adına sonuçların tüm vatandaşlarımıza hayırlar getirmesini dilerken seçime günler kala çalışmalarını arttıran tüm parti adaylarına ve çalışanlarına başarılar diliyorum.
Kalın sağlıcakla!