Kahramanmaraş, 31 Mart yerel seçimleri için adeta heyecan dolu bir yarışta. Ancak, bu seçimlerde dikkat çeken bir nokta var: adayların çokluğu Şehirde, farklı siyasi partilerden 21 aday, bağımsız olarak ise 6 aday yarışıyor. Toplamda 27 adayın Kahramanmaraş büyükşehir belediye başkanlığı için yarışı daha da çekişmeli hale getiriyor. 31 Martta oy kullanmaya gittiğimizde uzun bir oy pusulası ile karşılaşacağız.

 Kahramanmaraş'ta 27 aday, şehrin ve vatandaşların ihtiyaçlarına yönelik projelerle seçmenlerin karşısına çıkıyor. Kahramanmaraş için Altyapı çalışmalarından kültürel etkinliklere, sağlık hizmetlerinden ulaşım sorunlarına kadar birçok konuda vaatler sunuluyor. 

Kahramanmaraşlı seçmenler bu seçim sürecinde dikkatli olmalı ve adayları ve projeleri titizlikle değerlendirmelidir. Şehrin geleceği için yapılan vaatlerin yanı sıra, adayların performansları ve liderlik yetenekleri de göz önünde bulundurulmalıdır. Yaptığımız tercihler ile şehrin anahtarını 5 yıllığına emanet edeceğiz.

Sonuç olarak, Kahramanmaraş'ta gerçekleşecek olan 31 Mart yerel seçimleri, şehrin geleceğini etkileyecek önemli bir süreç Adayların çokluğu ve deprem gibi önemli bir faktörün varlığı, seçmenlerin daha bilinçli ve dikkatli tercihler yapmasını gerektirmektedir. Kahramanmaraş'ın eski güzel günlerine kavuşması en büyük temennimdir. Yapılacak olan seçimlerin, şehre hayırlı olmasını temenni ederim.  Oy pusulasındaki tercihiniz sizin ve memleketimiz için en hayırlısı olması dileğiyle. Tercih ve karar verirken Başarılar…