DEM Parti Bolu Belediye Başkan adayı kim? DEM Parti Bolu adayı Birsen Bal ve Veli Saçılık kimdir? DEM Parti Bolu Belediye Başkan adayı kim? DEM Parti Bolu adayı Birsen Bal ve Veli Saçılık kimdir?
Antalyaspor Başkanı Sinan Boztepe, futbolculardan Sagiv Jehezkel'in ülkemiz hassasiyetlerine aykırı bir davranış sergilemesi üzerine bir açıklama yaptı.
Başkanın Açıklaması
Sinan Boztepe, konuyla ilgili şu ifadeleri kullandı: "Sagiv Jehezkel’in ülkemiz hassasiyetlerine aykırı yaptığı davranışı büyük üzüntü ve şaşkınlıkla karşıladım."
Jehezkel'in gol sonrasında yapılan anlık paylaşımın, konunun fark edilmesiyle birlikte kulüp sosyal medya hesaplarından hemen kaldırıldığını belirtti.
Kulübün Tutumu
Kulüp başkanı, futbolcuları din, dil, ırk ayrımı yapmadan sadece sporcu olarak görmeye devam ettiklerini vurgulayarak, "Spekülasyona neden olabilecek bu hareketi asla tasvip etmiyorum" dedi.
Boztepe'nin Taahhüdü
Sinan Boztepe, başkanlığı döneminde böyle davranışlara müsaade etmeyeceğini kamuoyuna duyurdu.
Sinan Boztepe Kimdir?
Antalyaspor'un başkanı Sinan Boztepe, 1982 doğumlu ve aslen Sivaslıdır. Dekor Ayos'un sahibi olan Boztepe, aynı zamanda Müsiad Antalya'nın başkan yardımcısıdır. 2011'de Antalya'da kurulan Dekor-A Mimarlık, 2020'de Ayos Holding ile birleşerek DekorAyos adı altında faaliyetlerine devam etmektedir.
Editör: Editör Melek