Ödül Oyunu Heyecanı Survivor 2024 All Star'ı Salladı!

Survivor 2024 All Star'ın dün akşam yayınlanan 11. bölümünde, kırmızı takım ve mavi takım arasındaki ödül oyunu nefesleri kesti. Gözleri bağlı bir şekilde parkura çıkan yarışmacılar, yön bulma, hız ve engellerle dolu zorlu bir platformda kıyasıya mücadele etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan kaç yaşında? Bugün Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın doğum günü mü? Cumhurbaşkanı Erdoğan kaç yaşında? Bugün Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın doğum günü mü?

Mavi Takımın Üstünlüğü: Ogeday ve Seda Performansıyla Fark Yarattı!

SURVIVOR ALL STAR ÖDÜL OYUNU | 17 Ocak Survivor Ödül oyununu kim, hangi  takım kazandı? Eleme aday...İlk turda büyük bir çekişmeye sahne olan oyunda, mavi takım 7-2'lik skorla öne geçti. İkinci turda da gerçekleşen bayrak yarışında Ogeday ve Seda'nın performansıyla mavi takım, 11-4'lük skorla ödülü kazandı. Ancak, bu zaferin ardında Hakan ve Turabi arasındaki tansiyon yükseldi.

Hakan ve Turabi Arasında Gerilim: Tartışma ve Ayırma Anları

Oyun sırasında yaşanan gerginlikte, Hakan'ın kendi alanına girdiğini belirten Turabi, "Burası bizim tarafımız. Ben gireyim kızın yanına." diyerek tepki gösterdi. Tartışmanın büyümesi üzerine Turabi'nin Hakan'a doğru yürümesiyle tansiyon daha da arttı. Fiziksel müdahale an meselesi olurken, diğer yarışmacılar araya girerek ikiliyi ayırdı.

Dün akşam Survivor All Star'da ödülü kim aldı? 17 Ocak Çarşamba Survivor  ödül oyununu kazanan belli oldu! Turabi ve Hakan arasında tansiyon  yükseldi... - Haberler

Eleme Adayları Belli Oldu: Berna, Seda, Kardeniz ve Sahra Yarışacak!

Dokunulmazlık oyununu kaybeden mavi takımın konsey toplantısında eleme adayları belirlendi. Yapılan oylama sonucu en fazla oyu alan yarışmacı Sahra oldu. Bu haftanın eleme adayları Berna, Seda, Kardeniz ve Sahra olarak açıklandı.

Duello Heyecanı Başlıyor: Berna vs. Seda, Kardeniz vs. Sahra!

Survivor 2024 All Star'da eleme adayları arasında yer alan Berna ile Seda, Kardeniz ile Sahra bu haftanın duello mücadelesine hazırlanıyor. Heyecanın dorukta olduğu Survivor'da, 17 Ocak 2024 tarihli bölümü bekleyenler, yeni gelişmeleri merakla bekliyor.

Editör: SEVİLAY YUMUŞAK