İYİ Parti'nin Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: Gencay Yıldıztekin!

 Meral Akşener Açıkladı: Gencay Yıldıztekin İYİ Parti'nin Adayı!

İYİ Parti Grup Toplantısında Büyükşehir Belediye Başkan Adayını Duyurdu!

İYİ Parti'nin Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan adayı, Meral Akşener tarafından grup toplantısında açıklandı. Kocaeli Erzurum Vakfı kurucusu olan Gencay Yıldıztekin, İYİ Parti'nin tercihi oldu.

Gencay Yıldıztekin Kimdir?

Erzurum'dan Kocaeli'ye Yolculuk

1971 yılında Erzurum'da doğan Gencay Yıldıztekin, AKP'den ayrılarak İYİ Parti'ye katılmış ve daha önce Darıca İlçe Başkanlığı görevini üstlenmişti. Darıca Belediye Başkanlığı için istifasını sunan Yıldıztekin, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan adaylığı için İYİ Parti tarafından görevlendirildi.

 Belediyecilik ve Aktif Siyasette Deneyim

Darıca İlçe Başkanlığı ve Kuruculuk Görevi

Gencay Yıldıztekin, belediyecilik ve siyasetteki deneyimini Darıca İlçe Başkanlığı ve Kocaeli Erzurum Vakfı'nın kuruculuğu gibi görevlerle taçlandırmıştır. İYİ Parti'nin Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak, geniş tecrübesi ve vizyonuyla dikkat çekmektedir.

TV Yayın Akışı Bugün Hangi Diziler Var? 1 Mart  Bu Akşam Hangi Diziler Var? TV Yayın Akışı Bugün Hangi Diziler Var? 1 Mart Bu Akşam Hangi Diziler Var?

İYİ Parti'nin Büyükşehir Belediye Başkan adayı Gencay Yıldıztekin, Kocaeli'nin geleceğine yönelik projeleri ve vizyonuyla seçim sürecinde yer alacak.

Editör: SEVİLAY YUMUŞAK