Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün nerede? 29 Şubat Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bugünkü programı Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün nerede? 29 Şubat Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bugünkü programı

Kanal D'nin Gözde Dizisi "Taş Kağıt Makas"ın Süreyya'sı Belli Oldu!

Kanal D'nin yeni dizisi "Taş Kağıt Makas," güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor. Peki, Süreyya karakterini canlandıran Hande Ataizi kimdir? İşte, detaylar!

Taş Kağıt Makas Süreyya Kimdir?

Hukuk camiasının güçlü isimlerinden biri olan Cumhuriyet Savcısı Süreyya, dizide Hande Ataizi'nin etkileyici oyunculuğuyla hayat buluyor. İşte, Hande Ataizi'nin kariyerinden ve hayatından kesitler!

Hande Ataizi Kimdir?

Taş Kağıt Makas Dizisi Süreyya Kimdir? Hande Ataizi'nin Sevgilisi, Dizileri  ve Biyografisi - DizigenHande Ataizi, 1973 yılında Bursa'da dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü'nde eğitim alan Ataizi, 1996 yılında Mum Kokulu Kadınlar filminde sergilediği oyunculuk performansıyla Altın Portakal En İyi Kadın Oyuncu Ödülü'nü kazanarak adını duyurdu. 1998 yılında Ruhsar dizisiyle geniş kitlelere ulaşan Ataizi, bir dönem Türkiye'nin 7. Cumhurbaşkanı Kenan Evren'in model olarak sergilendiği bir sergide yer aldı.

Oyunculuğunun yanı sıra sunuculuk ve tiyatro oyunculuğu da yapan Hande Ataizi, Benzemez Kimse Sana, Hayat Mucizelere Gebe, Camdaki Kız, Hilal Feza ve Diğer Gezegenler gibi projelerde önemli roller üstlendi. Aynı zamanda çeşitli televizyon programlarında da sunuculuk yapan Ataizi, geniş bir hayran kitlesine sahiptir.

Kahpe Bizans, Melekler Evi, Çılgın Dershane, Yaz Evi, Sahte Dünyalar, Kaldırım Çiçeği, Böyle mi Olacaktı, Yüzleşme, Anne Babamla Evlensene, Vaka-i Zaptiye, Estağfurullah Yokuşu, Melekler Adası, Sev Kardeşim gibi birçok film ve dizi projesinde yer alan Hande Ataizi, "Taş Kağıt Makas" ile izleyicilere unutulmaz bir performans sunmaya hazırlanıyor.

Editör: SEVİLAY YUMUŞAK