CHP Edirne Belediye Başkan Adayı Filiz Gencan Akın Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli? CHP Edirne Belediye Başkan Adayı Filiz Gencan Akın Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?
Milli Piyango 2024 Yılbaşı çekilişine geri sayılıyor. Milyonlarca kişi 400 milyon TL'lik büyük ikramiyeyi kazanabilmek için çeyrek, yarım, tam bilet alıyor. Milli Piyango yılbaşı çekilişi için biletler çekilişler başlayana kadar devam ediyor. 2024 Milli Piyango'da çekiliş küçük ikramiyeden başlayarak amorti ve büyük ikramiye numarasının çekilişi ile devam ediyor ve sonuçlanıyor. 
Milli Piyango çekilişi bilet sorgulama ve çekiliş sonuçlarını görüntüleme bu yıl de Milliyet.com.tr'de olacak. 2024 Milli Piyango çekilişi 31 Aralık 2023 Pazar günü gerçekleşecek. Yılbaşı özel çekilişi için biletler bayiler aracılığıyla ya da online olarak satın alınıyor. Bu yıl da çeyrek, yarım ve tam olarak satılan Milli Piyango biletlerinin fiyatı ve satışı ile ilgili tüm detaylar haberimizde. Peki, Milli Piyango 2024 yılbaşı çekilişi saat kaçta başlayacak, çekiliş sonuçları ne zaman, nereden sorgulanacak? Milli Piyango bilet sorgulama ekranı.
MİLLİ PİYANGO ÇEKİLİŞİ NE ZAMAN SAAT KAÇTA
MİLLİ PİYANGO ÇEKİLİŞİ NE ZAMAN SAAT KAÇTA?
2024 Milli Piyango yılbaşı çekilişi 31 Aralık Pazar günü gerçekleşecek. Çekiliş 18.30'da başlayacak ve 23.30'a kadar sürecek. Küçük ikramiyelerle başlayacak Milli Piyango çekilişinde amorti ve büyük ikramiye çekilişi en son yapılacak.
MİLLİ PİYANGO BİLET FİYATLARI NE KADAR
MİLLİ PİYANGO BİLET FİYATLARI NE KADAR?
Çeyrek bilet 100 TL
Yarım bilet 200 TL
Tam bilet 400 TL
MİLLİ PİYANGO YILBAŞI BİLETİ NASIL ALINIR
MİLLİ PİYANGO YILBAŞI BİLETİ NASIL ALINIR?
Milli Piyango yılbaşı çekilişi biletleri geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi gezici bayi ve sabit bayilerin yanı sıra online olarak www.millipiyangoonline.com ve Milli Piyango Şans Oyunları uygulamasından dijital olarak da satın alınıyor.
Editör: Editör Melek