Marteniçka nedir ? Marteniçka bileklik ne zaman takılır? Marteniçka'nın Anlamı Nedir? Marteniçka nedir ? Marteniçka bileklik ne zaman takılır? Marteniçka'nın Anlamı Nedir?
Milli Piyango sonuçları için geri sayılıyor. Çeyrekyarım ve tam bilet alanlar Milli Piyango yılbaşı özel çekilişini bekliyorlar. Yılbaşı biletleri hem online hem de bayilerde satılıyor. Çekiliş gününün gelmesiyle beraber gözler Milli Piyango sonuçları sorgulama ekranına çevrildi. Peki 2024 Milli Piyango yılbaşı çekiliş sonuçları nasıl sorgulanır?
MİLLİ PİYANGO BİLETİ SONUÇLARI NASIL SORGULANIR
MİLLİ PİYANGO BİLETİ SONUÇLARI NASIL SORGULANIR?
2024 Milli Piyango yılbaşı özel çekilişi bugün gerçekleştirilecek. Farklı saatlerde farklı tutarlardaki ikramiyeler için çekilişler gerçekleştirilecek. 400 milyon TL büyük ikramiyenin tamamının dağıtım garantili olduğu açıklandı. Milli Piyango sonuçlarına www.millipiyangoonline.com/milli-piyango adresi üzerinden sorgulayabilirsiniz.
MİLLİ PİYANGO YILBAŞI BİLETİ NASIL ALINIR?
Milli Piyango yılbaşı çekilişi biletleri geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi gezici bayi ve sabit bayilerin yanı sıra online olarak www.millipiyangoonline.com ve Milli Piyango Şans Oyunları uygulamasından dijital olarak da satın alınıyor.
Editör: Editör Melek