Türkiye İş Bankası'ndan Silahlı Güvenlik Görevlisi Alımı: Başvuru Başladı! Türkiye İş Bankası'ndan Silahlı Güvenlik Görevlisi Alımı: Başvuru Başladı!
Maliye Onayıyla Kamu ve Hastanelere Personel Alımı Yapılacak
Personel Alımı ve Hastanelerde İşçi Alımı Yapılacak
Gelen bilgilere göre, Maliye tarafından personel alımı için onay çıktı. Bunun yanı sıra, hastanelerde de işçi alımı yapılacak. Hastanelerde gerçekleştirilecek işçi alımında en fazla alımın güvenlik görevlisi kadrosuna yapılması planlanıyor.
Güvenlik Görevlisi Alımı Detayları
Güvenlik görevlisi alımı için henüz ilan tarihi belirlenmemiş olsa da, ilk alımın seçim öncesine yetişeceği öğrenildi. Alımların 81 ilde gerçekleştirileceği belirtilirken, başvuru şartları arasında 18-40 yaş aralığı bulunacak. KPSS şartı aranmayacak ve başvurular İşKUR üzerinden yapılacak. Atamalar kura ile yapılacak ve adaylardan ikamet şartı aranacak. Başvuruda bulunacak adaylardan güvenlik kimlik kartına sahip olmaları istenecek.
İlan Tarihi Bekleniyor
Henüz ilan tarihi net olarak belirlenmemiş olsa da, haberde ilk alımın seçim öncesine yetişeceği belirtiliyor. Hangi ildeki alımları beklediğinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz.
Editör: Editör Melek