Başkan Toptaş’tan ‘kardeşlik’ vurgulu Kurban Bayramı mesajı Başkan Toptaş’tan ‘kardeşlik’ vurgulu Kurban Bayramı mesajı
Haftanın sonunda kazanan gelin 50 bin TL’lik büyük ödülün sahibi olacak.
Gelin Evi'nde Heyecan Dorukta! 50 Bin TL Büyük Ödül Bir Gelini Bekliyor!
Haftanın sonunda en yüksek puanı alan gelin 50 bin TL'lik büyük ödülün sahibi olacak! Show TV'de hafta içi her gün 15:00'te ekrana gelen Gelin Evi programında heyecan ve çekişme tavan yapıyor. Evliliklerinin ilk yıllarını yaşayan gelinler, mutfaktaki hünerlerinden gelenek göreneklerine kadar her alanda kıyasıya mücadele ediyor.
Her Gün Altın ve Sürpriz Hediyeler!
Her gün ev sahibi gelin ile eşi arasında yapılan ilişki testini kazanan gelinler çil çil altın kazanırken, 5 gelinin hafta boyunca ev hanımlığını konuşturduğu beceri oyununu kazananlar da sürpriz hediyelerle ödüllendiriliyor.
Simge Kızılel Kimdir?
24 yaşında olan yarışmacı Simge Kızılel, 3 yıllık evli ve aslen Kocaelili. Ev hanımı olarak hayatına devam eden Simge, 50 bin TL'lik büyük ödülü kazanmak için tüm becerilerini sergiliyor.
Puan Tablosu Heyecanla Bekleniyor
Elif Gelin, İpek Gelin, Deniz Gelin ve Sinem Gelin'in puan tablosu henüz açıklanmadı. Heyecanla beklenen puan tablosu, programın ilerleyen bölümlerinde izleyicilerle paylaşılacak.
Gelin Evi'ni Kaçırmayın!
Eğlence, heyecan ve çekişmenin bol olduğu Gelin Evi programını hafta içi her gün 15:00'te Show TV'de izleyebilirsiniz.
Dikkat: Bu haber metni özgünleştirilmiştir ve habercilik ilkelerine uygun olarak yazılmıştır. Detaylar programda açıklandıkça eklenerek güncellenecektir.
Ayrıca her gün ev sahibi gelin ile eşi arasında yapılan ilişki testini kazanan gelinlere çil çil altın, 5 gelinin hafta boyunca ev hanımlığını konuşturduğu beceri oyununu kazananlara ise sürpriz hediyeler verilecek.
KIYASIYA MÜCADELE
Mutfaktaki hünerlerinden gelenek göreneklerine kadar her konuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, bu program tam size göre. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eşsiz programda sizleri bekliyor.
Aslı Hünel İle Gelin Evi Simge Kızıldeli Kimdir? Kaç Puan Aldı?
24 yaşında olan yarışmacımız 3 yıllık evli aslen Kocaelili ve ev hanımıdır
ÇİL ÇİL ALTIN KAZANMA ŞANSI
Ayrıca her gün ev sahibi gelin ile eşi arasında yapılan ilişki testini kazanan gelinlere çil çil altın, 5 gelinin hafta boyunca ev hanımlığını konuşturduğu beceri oyununu kazananlara ise sürpriz hediyeler verilecek.
SİMGE GELİN PUAN TABLOSU
ELİF GELİN: 
İPEK GELİN: 
DENİZ GELİN: 
SİNEM GELİN: 
Detaylar geliyor...
Editör: ATİLLA ŞAKACI