Ahmet Uğurlu öldü mü? Usta oyuncu Ahmet Uğurlu neden öldü, ölüm sebebi ne? Ahmet Uğurlu öldü mü? Usta oyuncu Ahmet Uğurlu neden öldü, ölüm sebebi ne?
Haftanın sonunda kazanan gelin 50 bin TL’lik büyük ödülün sahibi olacak. Ayrıca her gün ev sahibi gelin ile eşi arasında yapılan ilişki testini kazanan gelinlere çil çil altın, 5 gelinin hafta boyunca ev hanımlığını konuşturduğu beceri oyununu kazananlara ise sürpriz hediyeler verilecek.

En Hamarat Gelin Yarışması: Büyük Heyecan ve Ödüllerle Dolu!

Çeyizler Sergilenecek

Yeni evli gelinler, mutfaktaki becerilerinden geleneklere kadar her konuda kıyasıya bir mücadeleye hazırlanıyor. Her gün birbirlerinin evlerine konuk olan beş yeni gelin, 10 Çeyrek Altın'ı kazanmak için final günü büyük bir yarışa giriyor.

Evlilikte Test ve Ödüller

Her gün ev sahibi gelin ile eşi arasında yapılan ilişki testini kazanan gelinlere çil çil altın, beceri oyununu kazananlara ise sürpriz hediyeler verilecek. Ayrıca, ev sahibi gelin ilişki testini geçerse 1 altın daha kazanma fırsatını elde ediyor.

Haftanın Finali ve Büyük Ödül

Haftanın final gününde, rakiplerinden en fazla puanı alarak büyük ödülün sahibi olan gelin belirleniyor. Bu hafta final gününde Beren gelinin evine misafir olacaklar. Hangi gelinin büyük ödül olan 50.000 TL'nin sahibi olacağı büyük bir merakla bekleniyor.

Yarışma Detayları ve Gelişmeler

Tüm bu heyecan dolu anları ve yarışmanın detaylarını takip etmek için bizi izlemeye devam edin. En Hamarat Gelin, izleyicilere unutulmaz anlar yaşatmaya devam ediyor!

ÇEYİZLER SERGİLENECEK
Mutfaktaki hünerlerinden gelenek göreneklerine kadar her konuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, bu program tam size göre. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eşsiz programda sizleri bekliyor. Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya yarışıyor.
Ayrıca her gün ev sahibi gelin ile eşi arasında yapılan ilişki testini kazanan gelinlere çil çil altın, 5 gelinin hafta boyunca ev hanımlığını konuşturduğu beceri oyununu kazananlara ise sürpriz hediyeler verilecek.
EŞLER ARASI İLİŞKİ TESTİ
Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü bir düzine çeyrek altını kazanmak için kıyasıya yarışacaklar. Ayrıca ev sahibi olan gelin, kendisine yapılan ilişki testini geçebilirse 1 altın daha kazanma fırsatını yakalayacak.
BİRİNCİ KİM OLDU?
Bu hafta haftanın final gününde rakiplerinden en fazla puanı alarak büyük ödülün sahibi kim oldu? Haftanın final gününde Beren gelinin evine misafir oluyoruz. Bu hafta buyük ödül 50.000 bin tl'nin sahibi hangi gelin olacak?
Detaylar geliyor...
Editör: Editör Melek