Rektör Bakan’ın Kurban Bayramı Mesajı Rektör Bakan’ın Kurban Bayramı Mesajı
Haftanın sonunda kazanan gelin 50 bin TL’lik büyük ödülün sahibi olacak. Ayrıca her gün ev sahibi gelin ile eşi arasında yapılan ilişki testini kazanan gelinlere çil çil altın, 5 gelinin hafta boyunca ev hanımlığını konuşturduğu beceri oyununu kazananlara ise sürpriz hediyeler verilecek.
Gelin Evi'nde Heyecan Dorukta! 50 Bin TL Büyük Ödül Bekliyor!
Haftanın sonunda kazanan gelin 50 bin TL'lik büyük ödülün sahibi olacak!
Show TV'de hafta içi her gün 12.30'da izleyicileriyle buluşan Gelin Evi programında heyecan ve mücadele devam ediyor. Yeni evli gelinlerin mutfaktaki hünerlerinden gelenek göreneklerine kadar her alanda kıyasıya mücadele ettiği programda bu hafta da büyük ödüller ve sürprizler izleyicileri bekliyor.
Her Gün Altın ve Sürpriz Hediyeler!
Her gün ev sahibi gelin ile eşi arasında yapılan ilişki testini kazanan gelinlere çil çil altın, 5 gelinin hafta boyunca ev hanımlığını konuşturduğu beceri oyununu kazananlara ise sürpriz hediyeler verilecek.
Elif Mercan Kimdir?
27 yaşında olan yarışmacımız Elif Mercan, 9 aylık evli ve aslen Bursalı. Dış ticaret ile uğraşan Elif Mercan, Gelin Evi'nde büyük ödülü kazanmak için tüm becerilerini ortaya koymaya hazır.
Puan Tablosu Nasıl Değişecek?
Ipek Gelin: Deniz Gelin: Simge Gelin: Sinem Gelin:
Puan tablosu her gün programda güncellenmeye devam ediyor. Hangi gelinin zirveye yükseleceği ve 50 bin TL'lik büyük ödülün sahibi olacağı ise merak konusu.
Detaylar İçin Takipte Kalın!
Gelin Evi'nde yaşanan tüm heyecanı ve mücadeleyi takip etmek için Show TV'yi hafta içi her gün 12.30'da izleyebilirsiniz. Programla ilgili detaylı bilgiler ve puan tablosu için Show TV'nin internet sitesini ve sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.
KIYASIYA MÜCADELE
Mutfaktaki hünerlerinden gelenek göreneklerine kadar her konuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, bu program tam size göre. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eşsiz programda sizleri bekliyor.
Aslı Hünel İle Gelin Evi Elif Mercan Kimdir? Kaç Puan Aldı?
ELİF MERCAN KİMDİR?
27 yaşında olan yarışmacımız 9 aylık evli aslen Bursalı ve Dış ticaret ile uğraşmaktadır.
Ayrıca her gün ev sahibi gelin ile eşi arasında yapılan ilişki testini kazanan gelinlere çil çil altın, 5 gelinin hafta boyunca ev hanımlığını konuşturduğu beceri oyununu kazananlara ise sürpriz hediyeler verilecek.
ELİF GELİN PUAN TABLOSU
İPEK GELİN: 
DENİZ GELİN: 
SİMGE GELİN: 
SİNEM GELİN: 
Detaylar geliyor...
Editör: ATİLLA ŞAKACI