Kara Ağaç Destanı nerede çekiliyor? Kara Ağaç Destanı dizisi  konusu Ne? Kara Ağaç Destanı nerede çekiliyor? Kara Ağaç Destanı dizisi konusu Ne?

Yıldızlar Bana Uzak dizisi, izleyicilere sıra dışı bir hikaye sunmaya hazırlanıyor. Güneş ve Rüzgar adındaki iki çocuğun aile sırları ve karmaşık ilişkilerle dolu hikayesini anlatan dizi, Atv ekranlarında seyirci ile buluşacak. Bu eşsiz hikayenin içinde önemli bir karakter olan Doğa'yı canlandıracak olan oyuncu, Elifcan Ongurlar.

Yıldızlar Bana Uzak Dizisinin Doğa'sı Kimdir? Elifcan Ongurlar Biyografisi  - atv

Yıldızlar Bana Uzak Dizisi: Doğa Karakteri ve Elifcan Ongurlar

Bahadır İnce'nin yönetmen koltuğunda oturduğu dizi, başrolde Furkan Andıç'ın hayat verdiği Rüzgar karakterinin kız kardeşi olan Doğa'yı mercek altına alacak. Doğa karakteri, ailenin sırlarını ve karanlık ilişkileriyle sınanan bir hikayenin parçası olarak izleyiciyle buluşacak.

Elifcan Ongurlar: Kamera Karşısında Parlayan Bir Yetenek

Doğa karakterine hayat verecek olan Elifcan Ongurlar, 7 Haziran 1993 tarihinde İzmir'de dünyaya gelmiştir. Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü mezunu olan Ongurlar, oyunculuk kariyerine 2012 yılında "Ateşin Düştüğü Yer" filmiyle adım atmıştır.

Özellikle "Kiralık Aşk" dizisindeki Fikret Gallo karakteriyle geniş kitleler tarafından tanınan Elifcan Ongurlar, kısa sürede başarılı performansıyla yapımcıların dikkatini çekmeyi başarmıştır. Oyuncu, en son "Kuzgun: Dipsiz Karanlık" dizisinde kamera karşısına geçmiştir.

Elifcan Ongurlar kimdir? - ForumTutkusu.Com - Forum Tutkunlarının Tek Adresi

Sosyal Medyada Elifcan Ongurlar

Elifcan Ongurlar'ı daha yakından tanımak isteyenler, sosyal medya hesaplarından güncel paylaşımlarına ulaşabilirler. Ongurlar'ın özel hayatına dair merak edilen soruların yanıtları ise zaman içinde ortaya çıkacak. Kariyerindeki yeni projeler ve başarılarını takip etmek isteyenler için Elifcan Ongurlar, Yıldızlar Bana Uzak dizisiyle ekranlara geri dönüyor.

Elifcan Ongurlar Rol Aldığı Dizi ve Filmler

Yıldızlar Bana Uzak (2023) (Doğa)
Kuzgun: Dipsiz Karanlık (2023) (Canan)
Kadınlara Mahsus (2023)
Leyla ile Mecnun (2021)
Sevgili Geçmiş (2019) (Çilem Akan)
Kızlarım İçin (2017-2018) (Sumru Yılmaz)
Kiralık Aşk (2016) (Fikret Gallo)
Medcezir (2015) (Nihan)
Kara Ekmek (2015) (Mine)
Kayıp Şehir (2012-2013) (Seher)
Uçurum (2012) (Eda)
Ateşin Düştüğü Yer (2012) (Film) (Ayşe)
Aşk ve Ceza (2010-2011) (Defne)

Editör: SEVİLAY YUMUŞAK