Sen Büyümeye Bak İZLE Full HD Sen Büyümeye Bak Full HD İzle Sen Büyümeye Bak İZLE Full HD Sen Büyümeye Bak Full HD İzle
Yarın Okullar Tatil mi? 
Yarın için planlarını yapan pek çok kişi, 8 Mayıs’ta okulların tatil olup olmayacağını merak ediyor. Milli Eğitim Bakanlığı'nın yapmış olduğu açıklamaya göre, Türkiye genelinde 8 Mayıs’ta okulların tatil olmayacağı kesinleşti. Bakanlık yetkilileri, normal ders programının bu tarihte işleneceğini vurgularken, öğrencilerin eğitimlerine kesintisiz devam edeceğini belirttiler.
Okullar Tatil mi?
Milli Eğitim Bakanlığı, 8 Mayıs’ta Türkiye genelinde okulların tatil edilmeyeceğini duyurdu. Yapılan açıklamada, 8 Mayıs’ta tüm illerde normal ders programının devam edeceği belirtildi. Bu karar, ülke genelinde tüm illeri kapsayacak şekilde alındı ve hiçbir ilde okulların tatil edilmeyeceği açıklandı. Özellikle tatil beklentisinde olan öğrenciler ve veliler, normal ders programına bir süre daha devam edecekler.
Hangi İllerde Tatil Var?
Milli Eğitim Bakanlığı yetkilileri, okulların tatil edilmemesi kararının mevcut eğitim takvimine uygun olduğunu ve öğrencilerin eğitimlerinin aksamaması için gerekli önlemlerin alındığını belirttiler. Bu doğrultuda, 8 Mayıs’ta derslerin belirlenen program dahilinde işleneceği vurgulandı.
Editör: SEVİLAY YUMUŞAK