Survivor All Star 57. Bölüm: Heyecan Dorukta!

Survivor 2024 All Star, izleyicilerin nefesini kesmeye devam ediyor. Kırmızı ve Mavi takımların kıyasıya mücadelesi, herkesi ekran başına kilitlemeye devam ediyor. İşte, 12 Mart salı TV8 Survivor HD izleme linki!

Survivor All Star 2024 57. Bölüm Fragmanı (12 Mart Salı)İzleyicilerin Gözdesi: Kırmızı ve Mavi Takımlar

Survivor All Star 2024'de, Kırmızı ve Mavi takımların performansı büyük merak konusu. Yarışmanın heyecanı dorukta, izleyiciler ise her an yaşanacak gelişmeleri canlı olarak takip etmek için sabırsızlanıyor.

Yayında konuşan Acun Ilıcalı, yarışmacıların performansını arttırmak için haftalık az bir öğün verdiklerini belirtti. "Survivor sportif bir şov! Futbol sezonu gibi." diyen Ilıcalı, ayrıca Dominik Cumhuriyeti ile yakın ilişkilerinin olduğunu ve ülkeye sağladıkları katkının farkında olduklarını ifade etti.

Ilıcalı'nın açıklamalarıyla birlikte, Survivor All Star 2024 izleyicileri heyecanla 57. bölümü bekliyor. Acaba bu bölümde neler yaşanacak? İzlemek için TV8 Survivor HD izleme linki burada!

Survivor Kim Elendi 12 Nisan? Düelloyu Kim Kazandı? Hakan, Yaman, Sercan, Yasin Survivor Kim Elendi 12 Nisan? Düelloyu Kim Kazandı? Hakan, Yaman, Sercan, Yasin

Survivor  All Star 57.Bölüm izle Full 12 Mart  Survivor  All Star  Son Bölüm İzle

Editör: SEVİLAY YUMUŞAK