Saadet Partisi Dulkadiroğlu Belediye Başkan Adayı: Murat Kozalak!

Jeoloji, Makine ve İnşaat Mühendisi Murat Kozalak  Seçim Yarışında!

Saadet Partisi, Dulkadiroğlu Belediye Başkan adayını belirledi. Jeoloji, Makine ve İnşaat Mühendisi Murat Kozalak, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'nun onayıyla Dulkadiroğlu Belediye Başkan adayı olarak açıklandı. Kozalak, 31 Mart Yerel Seçimlerinde Dulkadiroğlu için yarışacak.

Murat Kozalak Kimdir?

Çok Yönlü ve Deneyimli Bir Profil

1979 yılında Kahramanmaraş'ta doğan Murat Kozalak, BERTİZ KALE köyünden gelmektedir. Eğitim hayatına Kahramanmaraş'ta başlayan Kozalak, İstanbul Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makina Öğretmenliği Bölümü'nden mezun oldu. Ardından Malatya İnönü Üniversitesi Makina Mühendisliği bölümünü tamamladı. Jeoloji Mühendisliği ve Adalet bölümlerini bitiren Kozalak, halen Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi'nde Jeoloji Mühendisliği alanında yüksek lisans eğitimine devam etmektedir.

Başkan Okay’ın Berat Kandili Mesajı Başkan Okay’ın Berat Kandili Mesajı

Ayrıca, A sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı olan Kozalak, Bertiz Spor Yönetim Kurulu üyeliği ve Tüm Taşımacılar Birlik ve Dayanışma Sendikası Yönetim Kurulu üyeliği gibi görevlerde bulunmaktadır.

Murat Kozalak, aile hayatını önemseyen bir profil çiziyor. Evli ve dört çocuk babası olan Kozalak, aile değerlerini ve sorumluluklarını ön planda tutarak belediye başkanlığına adaylığını koymaktadır.

Jeoloji, İnşaat, Makine Mühendisi ve Teknik Öğretmen Murat Kozalak, Saadet Partisi'nin Dulkadiroğlu Belediye Başkan adayı olarak, geniş bilgi birikimi ve deneyimiyle seçim yarışında yer alacak.

Editör: SEVİLAY YUMUŞAK