Can Ilgaz kimdir, öldü mü? Vedat Özdemiroğlu'nun oğlu Can Ilgaz neden öldü, kaç yaşında? Can Ilgaz kimdir, öldü mü? Vedat Özdemiroğlu'nun oğlu Can Ilgaz neden öldü, kaç yaşında?
İzleyenleri ekrana bağlayan Prestij Meselesi filmi, beyaz perdeden sonra televizyon ekranlarında izleyici ile buluşuyor. Prestij Meselesi filmini izleyecek olanların merak ettiği Prestij Meselesi konusu nedir, Prestij Meselesi filmi gerçek mi, uyarlama mı, gibi konuları inceliyoruz.
PRESTİJ MESELESİ FİLMİ KONUSU NEDİR?
Dram türündeki filmde; 1989 yılında Beyoğlu'nda Balin pavyonda çalışan Hilmi Topaloğlu, abisi Mustafa Topaloğlu'nun önerisi ile müzik yapımcısı olur.
Mustafa ve Hilmi Topaloğlu Unkapanı müzik çarşısında Nokta müzik isimli bir yapım şirketi kurarlar. Genç yeteneklerin peşine düşen yapımcı Hilmi Topaloğlu sırası ile önce Haluk Levent'i bulur.
OYUNCU KADROSU
Mahsun Kırmızıgül'ün yönetmenliğini ve senaristliğini üstlendiği, oyuncu kadrosunda Engin Hepileri, Eser Yenenler, Aslıhan Güner, Birdan Damla Yılmaz, Şebnem Bozoklu, Melisa Döngel, Mahmut Kırmızıgül, Onur Gözeten, Ali Erkin, Ece Yaşar ve Ali Sürmeli, Bülent Emrah Parlak, Celil Nalçakan, Erdal Özyağcılar, Erkan Petekkaya, Levent Sülün, Melek Baykal, Meral Çetinkaya, Murat Han, Necmi Yapıcı, Nursel Köse, Zafer Ergin'in yer aldığı alıyor.
SENARYOSU GERÇEK Mİ?
Başarılı şarkıcı, oyuncu, senarist ve yönetmen Mahsun Kırmızıgül'ün 80 milyon TL bütçeli Prestij Meselesi filmi, gerçek hayat hikayesinden beyaz perdeye uyarlanıyor.
Filmde, Prestij Müzik'in kurucusu Hilmi Topaloğlu tarafından keşfedilen Özcan Deniz, Haluk Levent ve Mahsun Kırmızıgül'ün şöhret macerası ele alınıyor.
Editör: Editör Melek