Ülkü Öcal kimdir? AK Parti Iğdır Belediye Başkan adayı Ülkü Öcal kaç yaşında, nereli? Ülkü Öcal kimdir? AK Parti Iğdır Belediye Başkan adayı Ülkü Öcal kaç yaşında, nereli?
Murat Kurum'un kaç çocuğu var? Sorusu, İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkan adayı olarak Murat Kurum'un seçilmesinin ardından birçok vatandaş tarafından merak edildi ve arama motorları üzerinde araştırılmaya başlandı. Murat Kurum eski Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanıdır. Peki, Murat Kurum'un kaç çocuğu var? Murat Kurum evli mi, eşi kim? Murat Kurum'un eşi kimdir?
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Murat Kurum'un aile hayatı merak konusu oldu. 2000 yılında Şengül Kurum ile evlenen Murat Kurum'un 3 çocuğu bulunmaktadır. Eski Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı olan Kurum, aile yaşamına özel bir önem vermektedir.
Murat Kurum'un Eşi Şengül Kurum Kimdir?
Eski bakanın eşi Şengül Kurum, genellikle özel hayatını kamudan uzak tutan bir kişilik sergilemektedir. Aileleriyle birlikte sık sık sosyal etkinliklere katılan çift, evliliklerini 2000 yılında gerçekleştirmiştir.
Murat Kurum'un Mesleki Kariyeri
Murat Kurum, Ankara'nın Çankaya ilçesinde 7 Mayıs 1976 tarihinde dünyaya gelmiştir. Memur bir ailenin çocuğu olarak büyüyen Kurum, 1999-2005 yılları arasında şantiyelerde çalışarak meslek hayatına başlamıştır. 2005 yılında TOKİ'de Uygulama Daire Başkanlığı'nda uzman olarak göreve başlayan Kurum, 2009-2018 yılları arasında Emlak Konut GYO AŞ Genel Müdürü olarak görev yapmış ve büyük halka arz projelerine liderlik etmiştir.
Murat Kurum, siyasi kariyerine İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adaylığı ile devam etmektedir.
MURAT KURUM'UN KAÇ ÇOCUĞU VAR?
2000 yılında Şengül Kurum ile evlenen Murat Kurum, 3 çocuk babasıdır. Buna göre Murat Kurum'un 3 çocuğu vardır.
MURAT KURUM'UN EŞİ KİMDİR?
Eski Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, 2000 yılında Şengül Kurum ile evlenmiştir.
MURAT KURUM
MURAT KURUM KİMDİR?
Murat Kurum eski Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanıdır. Murat Kurum, 7 Mayıs 1976 tarihinde Ankara'nın Çankaya ilçesinde memur bir ailenin çocuğu olarak dünyaya geldi. Mesleki kariyerine 1999-2005 yılları arasında Türkiye'nin çeşitli bölgelerinde şantiyelerde çalışarak başlayan Kurum, 2005 yılında TOKİ'de Uygulama Daire Başkanlığı'nda uzman olarak görev aldı. 2006-2008 yılları arasında TOKİ İstanbul Uygulama Daire Başkanlığı Avrupa Yakası Uygulama Şube Müdürü, 2009-2018 yılları arasında ise T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı İştiraki Emlak Konut GYO AŞ Genel Müdürü olarak görev yaptı. Bu süreçte Emlak Konut'ta Cumhuriyet tarihinin en büyük 2 halka arzını gerçekleştirdi.
Editör: Editör Melek