Beşiktaş – Galatasaray maçının hakemi kim? Beşiktaş – Galatasaray derbisini kim yönetecek? Beşiktaş – Galatasaray maçının hakemi kim? Beşiktaş – Galatasaray derbisini kim yönetecek?
Süper Lig takımlarından Galatasaray'ın genç yeteneği Kerem Aktürkoğlu, sağlık sorunları nedeniyle operasyon geçirdi. Sarı-kırmızılı kulüpten yapılan açıklamada, futbolcunun konka hipertrofisi ve nazal septum deviasyonu (burun eti büyümesi ve burun duvarı problemi) nedeniyle başarılı bir operasyon geçirdiği belirtildi. İşte detaylar:
Kerem Aktürkoğlu'nun Sağlık Durumu
Galatasaray, yaptığı resmi açıklamada, Kerem Aktürkoğlu'nun sağlık durumunun iyi olduğunu ve operasyonun başarılı geçtiğini duyurdu. Oyuncunun bu geceyi hastanede müşahade altında geçireceği belirtildi.
Operasyonun Detayları
Kerem Aktürkoğlu'nun operasyonu, burun eti büyümesi ve burun duvarı problemine yönelik gerçekleştirildi. Profesyonel futbolcu, Medicana Ataköy Hastanesi'nde bu operasyonu başarıyla atlattı.
Geçmiş Olsun Mesajları
Kulüp açıklamasında ayrıca, oyuncuya geçmiş olsun dilekleri iletilerek, sağlık durumu hakkında bilgilendirme yapıldı. Galatasaray camiası, genç yeteneklerinden Kerem Aktürkoğlu'na acil şifalar diliyor.
Bu süreçte Kerem Aktürkoğlu'na ve ailesine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, sağlıklı günler diliyoruz.
Süper Lig devi Galatasaray'ın yıldız futbolcusu Kerem Aktürkoğlu hasta mı? Merak ediliyor ve bu kapsamda sevenleri tarafından Kerem Aktürkoğlu ameliyat mı oldu? Kerem Aktürkoğlu'nun sağlık durumu nasıl? Soruları araştırılıyor. Sarı-kırmızılılardan yapılan açıklamada merak edilen soru yanıt buldu. Peki, Kerem Aktürkoğlu hasta mı? Kerem Aktürkoğlu'nun sağlık durumu nasıl? Kerem Aktürkoğlu ameliyat mı oldu?
KEREM AKTÜRKOĞLU HASTA MI?
Galatasaray, Kerem Aktürkoğlu'nun burun eti büyümesi ve burun duvarı problemi nedeniyle operasyon geçirdiğini duyurdu. Sarı-kırmızılılardan yapılan açıklamada, "Profesyonel futbolcumuz Kerem Aktürkoğlu konka hipertrofisi ve nazal septum deviasyonu (Burun eti büyümesi ve burun duvarı problemi) nedeniyle sponsor hastanemiz Medicana Ataköy'de başarılı bir operasyon geçirmiştir. Oyuncumuzun sağlık durumu iyi olup bu geceyi müşahade altında hastanede geçirecektir. Oyuncumuza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz." ifadeleri yer aldı.
Editör: Editör Melek