Açık Artırmayla Satılacak Arsalar
Bu satışın 81 arsası Kahramanmaraş'ta yer alacak. Özellikle Pazarcık ilçesinde yoğunlaşacak olan satışlar, Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Kentsel Dönüşüm Başkanlığı tarafından düzenlenecek müzayedede sahiplerini bulacak.
16 kasım banner rev 2
Satış Tarihi ve Koşullar
Satışlar, 16 Kasım Perşembe günü saat 10:30'da gerçekleşecek olan açık artırmada yapılacak. Katılımcılar, arsa alımı için yüzde 24'ünü peşin, kalan kısmını ise 24 vadeyle ödeme seçeneğiyle sahip olabilecekler. Bu arsalar, KDV'den muaf tutulacak.
Başvuru ve Detaylar
Açık artırmaya katılmak isteyenlerin, EMLAK YÖNETİM Hizmetleri ve Tic A.Ş’in Halk Bankası Halkalı Şubesi'nde bulunan IBAN (TR24 0001 2009 8780 0010 2609 89) numaralı TL hesabına toplantı öncesinde katılım teminatı yatırmaları gerekiyor.
Teminat İşlemleri
Açık artırma toplantısına katılacak gerçek veya tüzel kişiler, katılım teminatını ödemek için toplantı öncesinde belirtilen banka hesabına başvuruda bulunmalıdır. Teminat, EMLAK YÖNETİM Hizmetleri ve Tic A.Ş’in belirlediği Halk Bankası Halkalı Şubesi IBAN numarasına yatırılmalıdır.
Önemli Not
06.02.2023 tarihinden önce Malatya için Malatya mülki idare sınırları, Kahramanmaraş için Kahramanmaraş mülki sınırları içinde ikamet etme şartı bulunmaktadır. Bu kapsamda, Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü'nden alınmış tarihçeli Yerleşim Yeri Bilgileri Raporu, ihale öncesinde ibraz edilmelidir.