DEM Parti Edirne Belediye Başkan adayı kim? DEM Parti Edirne adayı Mevlüt Aykoç ve Aylin Hacaloğlu kimdir? DEM Parti Edirne Belediye Başkan adayı kim? DEM Parti Edirne adayı Mevlüt Aykoç ve Aylin Hacaloğlu kimdir?
İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Uzay Mühendisliği mezunu ve İTÜ 1773 Kahve Satış Mekanı çalışanı Okan Bayram, iddiaya göre İTÜ Ayazağa Kampüsü'ndeki bir inşaat alanından atlayarak yaşamına son verdi. Genç adamın trajik ölümü, ailesini, sevenlerini ve arkadaşlarını derin bir üzüntüye boğdu.
İTÜ Emek Gençliği'nden Açıklama: "Ekonomik Krizin Faturası Gençlerin Yaşamlarına Kesiliyor"
Olayın ardından İTÜ Emek Gençliği tarafından yapılan açıklamada, "Derinleşen ekonomik krizin faturası, gençlerin yaşamlarına kesilmeye devam ediyor. Artan ölüm ve intiharlar, bizlerin güvenliğini sağlaması gerekenlerin ihmallerinin sonucudur" ifadeleriyle tepki gösterildi.
İTÜ Resmi Sayfasından Yapılan Paylaşım
İstanbul Teknik Üniversitesi resmi sayfasından da olaya ilişkin bir paylaşım yapıldı. Ancak, detaylı bilgiler verilmezken, üzüntülerini dile getiren bir mesajın paylaşıldığı belirtildi.
Olayın Detayları Araştırılıyor
Gencin intiharıyla ilgili detaylı inceleme başlatılırken, olayın ekonomik zorluklar ve gençlerin yaşadığı sıkıntılar bağlamında ele alındığı vurgulandı. Bu tür trajik olayların gençlerin güvenliğini sağlamakla sorumlu olanların ihmallerinin bir sonucu olarak nitelendirildi.
Editör: Editör Melek