İstanbul'da 2024 Ramazan Ayı'nda İftar Çadırları Yeniden Hizmetinizde!

İstanbul'un Dört Bir Yanında İftar Çadırları

Ramazan ayının gelmesiyle birlikte İstanbul'da iftar çadırlarının kurulup kurulmayacağı merak konusu oldu. Her yıl olduğu gibi bu yıl da ilçe ve büyükşehir belediyeleri tarafından organize edilen çadırlar, ihtiyaç sahiplerine ve herkese açık olacak. İstanbul'da iftar çadırları şu noktalarda olacak:

Ramazan Ayı  Ne Zaman? İlk oruç hangi gün, ilk sahur hangi gece yapılacak?-1İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nden İftar Çadırları Müjdesi

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), Ramazan ayı için iftar çadırlarının hazırlandığını duyurdu. Bu çadırlar, kentin farklı noktalarında kurularak vatandaşlara hizmet verecek. İBB'nin resmi internet sitesi ya da sosyal medya hesaplarından iftar çadırlarının tam yerleri ve detayları hakkında bilgi alabilirsiniz.

İftar için Yemek Dağıtımları Nerede Olacak?

İstanbul'da iftar çadırları, şu noktalarda kurulacak: Mecidiyeköy, Avcılar, Beylikdüzü, Esenyurt ve Cevizlibağ metrobüs durakları; Yenikapı Marmaray İstasyonu; Beşiktaş ve Kadıköy İskeleleri; Ümraniye, Çekmeköy, Kozyatağı, Kartal metro istasyonları; Eminönü, Şirinevler ve Üsküdar meydanları. Bu noktalarda iftar için yemek dağıtımları gerçekleştirilecek.

Down sendromlu Abdullah başkanlık makamının "en özel" çalışanı Down sendromlu Abdullah başkanlık makamının "en özel" çalışanı

Ramazan boyunca İstanbul'un dört bir yanında kurulacak olan iftar çadırları, vatandaşlara bereketli ve paylaşımlı bir Ramazan yaşatmak için hizmetinizde olacak.

Editör: SEVİLAY YUMUŞAK