İnci Taneleri'nin Heyecan Dolu 14. Bölümü Yayında!

Kanal D'nin sevilen dizisi İnci Taneleri, 9 Mayıs 2024 Perşembe günü ekranlara gelen on dördüncü bölümüyle izleyicilerle buluştu. İzleyiciler, bu akşam yayınlanan yeni bölümü kaçırmak istemiyorlar. İşte, İnci Taneleri'nin 14. bölümüne dair detaylar ve izleme linki...

İnci Taneleri 14. Bölüm Özeti

Azem, kızı Nehir tarafından takip edildiğini fark ederken, bu durumun ardındaki sırları çözmeye çalışıyor. Dilber, hala Azem'e karşı kırgınlığını korurken Yıldız ile iş kurma kararı alır. Ayça'nın okulda fark edilen yeteneği, bahar şenliklerinde görev almasına sebep olur, ancak bu görev onun için hiç de kolay olmayacaktır.

Ayça'nın kaygıları, Azem ile Piraye arasında yeniden bir yakınlaşma sürecine neden olurken, Cihan hayatının düzene girdiğini düşünürken Reyyaz'dan gelen bir teklifle büyük bir kararın eşiğine gelir. Ancak bu kararın ardında gizlenen gerçekler, tüm dengeleri altüst edecektir.

Azem, Nehir'in takip ettiği bir iz beklerken bir araba tarafından takip edildiğini fark eder. Acaba bu takip Nehir'in işi midir?

Microsoft çöktü mü? 30 Mayıs Microsoft Store neden açılmıyor, sorun mu var? Microsoft çöktü mü? 30 Mayıs Microsoft Store neden açılmıyor, sorun mu var?

İnci Taneleri 14. Bölüm İzleme Linki

İnci Taneleri'nin Kanal D'de yayınlanan on dördüncü bölümünü tek parça full izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.

İNCİ TANELERİ 14. BÖLÜM FULL İZLE LİNKİ

Editör: SEVİLAY YUMUŞAK