İyi Parti Safranbolu belediye başkan adayı  Hakan Peker Kimdir? Nerelidir, Kaç yaşında? İyi Parti Safranbolu belediye başkan adayı Hakan Peker Kimdir? Nerelidir, Kaç yaşında?
Ünlü oyuncu Adan Canto'nun 8 Ocak'ta apandis kanseriyle mücadele sonucu hayatını kaybettiği açıklandı. Hollywood'u derin bir yasa boğan bu kayıpla ilgili detaylar şu şekildedir:
Oyuncunun Kariyeri:
  • Adan Canto, FOX'un "The Cleaning Lady" ve ABC'nin "Designated Survivor" dizilerindeki performanslarıyla tanınan bir isimdi.
  • 5 Aralık 1981'de Meksika'nın Ciudad Acuña, Coahuila şehrinde doğan Canto, 16 yaşında müzik kariyerine yönelmeden önce Pedro Almodovar'ın "All About My Mother" adlı eserin sahne uyarlamasında sahneye çıktı.
Apandis Kanseriyle Mücadele:
  • Oyuncu, bir süredir apandis kanseriyle mücadele ediyordu.
  • Temsilcisi yaptığı açıklamada Canto'nun 42 yaşında yaşamını yitirdiğini belirtti.
Televizyon Dünyasındaki İzleri:
  • "The Cleaning Lady" ve "Designated Survivor" dizilerindeki rolleriyle geniş bir izleyici kitlesi tarafından takdir edildi.
Hollywood'dan Veda:
  • FOX televizyonu oyuncunun vefatıyla ilgili bir açıklama yaparak, "Harika bir aktör ve arkadaştı. Kendisini FOX Entertainment ailesinin bir parçası olarak görmekten onur duyduk." ifadelerini kullandı.
Eşinden Veda:
  • Oyuncunun eşi Stephanie Ann Canto, sosyal medya hesabından "Sonsuza kadar hazinem Adan, yakında görüşürüz" sözleriyle acısını paylaştı.
Adan Canto'nun genç yaşta aramızdan ayrılması, Hollywood ve televizyon dünyasında büyük bir üzüntü yaratmıştır. Yetenekleri ve performansıyla hatırlanacak olan Canto, sevenleri tarafından sonsuz bir özlemle anılacaktır.
Ölümü Hollywood'da büyük bir yasa sebep olan oyuncu Adan Canto'nun, temsilcisi yaptığı açıklamada oyuncunun 8 Ocak'ta yaşamını yitirdiğini söyledi.
APANDİS KANSERİYLE MÜCADELE EDİYORDU
Canto, FOX'un The Cleaning Lady ve ABC'nin Designated Survivor dizilerinde gösterdiği performansla adını duyurdu. Bir süredir apandis kanseriyle mücadele eden ünlü oyuncu hayatını kaybetti.
Apandis kanseriyle mücadele eden oyuncu Adan Canto 42 yaşında hayatını kaybetti
"VEFATI BİZİ DERİNDEN ÜZDÜ"
Fox televizyonu da oyuncunun ölümü ile ilgili şu açıklamayı yaptı; "Adan Canto'nun vefatı bizi derinden üzdü. Harika bir aktör vearkadaştı. Kendisini FOX Entertainment ailesinin bir parçası olarak görmekten onur duyduk."
Apandis kanseriyle mücadele eden oyuncu Adan Canto 42 yaşında hayatını kaybetti
EŞİNDEN ACI VEDA
Ünlü oyuncunun eşi Stephanie Ann Canto sosyal medya hesabından "Sonsuza kadar hazinem Adan, yakında görüşürüz" sözleriyle acısını dile getirdi.
Apandis kanseriyle mücadele eden oyuncu Adan Canto 42 yaşında hayatını kaybetti
Adan Canto, 5 Aralık 1981'de Meksika'nın Ciudad Acuña, Coahuila şehrinde doğdu. 16 yaşında müzik kariyerine yönelmeden önce Pedro Almodovar'ın All About My Mother adlı eserin sahne uyarlamasında sahneye çıktı.
Editör: Editör Melek