Aziz Yıldırım yeniden aday mı olacak? Aziz Yıldırım Fenerbahçe başkanlığına aday olacak mı? Aziz Yıldırım yeniden aday mı olacak? Aziz Yıldırım Fenerbahçe başkanlığına aday olacak mı?
Esra Erol'a Başvuran Yaşlı Çift: Kızımız Aysel'in Kaybolan Hikayesi
Esra Erol'un Programına Katılan Yaşlı Çift, Kızlarının Kaybolan Hikayesini Anlattı
Endişeli Bir Anne ve Baba: Yayına katılan yaşlı çift, 42 yaşındaki kızları Aysel'in evden kaçtığını ve sosyal medyada başka birisiyle olduğunu öne sürerek Esra Erol'a başvurdular. Aysel'in daha önce 1 evlilik yapmış ve 1 çocuk annesi olduğu belirtildi.
İnternet Üzerinden Kaçma Hikayesi: Yaşlı çift, Aysel'in evden kaçtığı akşamı anlatırken, kızlarının kaçtığı adamın onları arayarak "Kızınızla nikah kıyacağım" dediğini ifade ettiler. Ancak, bu konuda belli bir süre sonra telefonlarına ulaşılamaz olduğunu ve Aysel'in hayatından endişeli olduklarını belirttiler.
Duygusal Anlar ve Endişeler: Çift, Aysel'in kaçtığı zaman 2-3 kez telefonla konuştuklarını ancak sonrasında ulaşılamaz olduğunu dile getirdi. Aysel'in saf biri olduğunu ve kendi hayatından endişe duyduklarını ifade ettiler. Ayrıca, Aysel'in yatarken telefonları yanına aldığını ve kendisine zarar vermediğini, sadece kendi hayatına zarar verdiğini belirttiler.
Esra Erol'a Ulaşma Çabaları: Çift, Esra Erol'un programına başvurarak kızlarının bulunmasına yardımcı olmasını umuyor. Yaşlı çift, Aysel'in durumundan endişeli olduklarını ve kızlarının güvende olup olmadığını öğrenmek istediklerini ifade ettiler.
Esra Erol'un programında yaşlı çiftin kızlarının kaybolma hikayesi, duygusal anlar ve endişelerle izleyicilere aktarıldı. Aile, kızlarının güvenliğini sağlamak için programın desteğini bekliyor.
Yayına katılan yaşlı çiftimiz Sosyal medyada birisi ile kaçtığı için Esra Erol'a basvurdular.
42 Yaşındaki Aysel 1 evlilik yapmıi ve 1 çocuk annesidir. Yaşlı cift evden gittiği vakit evden kaçan aysel, kaçtığı akşamı kaçtığı adam yaşlı çifti arıyor kızınızla nikah kıyacam dedi.
KIZIMIZIN HAYATINDAN ENDİŞELİYİM
Yayına katılan yaşlı çift,Aysel kaçtığı zaman 2,3 defa telefomla konuştuk düğün yapacaktık onlara ama belli bir süre sonra telefonlara  ulaşılamaz oldu çok saf birisi hayatından süphe ediyoruz dediler,
Aysel yatarken bizim telefonları yanına alırdı, bize zarar vermezdi kendine zarar verirdi,
Editör: Editör Melek