Kandil mesajları Berat Kandili'ne özel en güzel, kısa, anlamlı ve hayırlı kandil mesajları Kandil mesajları Berat Kandili'ne özel en güzel, kısa, anlamlı ve hayırlı kandil mesajları
Esra Erol'un Programında Kayıp Kardeş Arayışı: Fatma Çay'ın Hikayesi
Esra Erol'un programına katılan Fatma, 14 aylıkken annesi tarafından terk edilen kardeşini bulmaya çalışıyor. İşte Fatma Çay'ın hikayesi:
Anne Tarafından Terk Edilen Fatma Çay Arıyor:
Fatma'nın annesi, kızını 14 aylıkken Düzce'de bir evin bahçesine terk ediyor. Bu acı olayın ardından, anne 6 ay sonra vefat ediyor. Fatma'nın babası ise o dönemde geçim sıkıntısı yaşamadıklarını belirtiyor. Kızını terk ettikten sonra, babasının haberinin olması ve kızını bulma çabaları ise Fatma'nın hikayesinin önemli bir noktasını oluşturuyor.
Baba: "Hiçbir Sıkıntı Yoktu Aramızda":
Fatma'nın babası, kızını annesinin terk ettiği dönemde hiçbir sıkıntılarının olmadığını, geçimlerinin iyi olduğunu dile getiriyor. Annesinin neden böyle bir karar aldığını ise bilmediklerini ifade ediyor. Kızını terk ettikten sonra aramalarına rağmen Fatma'nın izine ulaşamamışlar.
Esra Erol'un programında ortaya çıkan bu dramatik hikaye, kaybolan bir kardeşi arayan Fatma'nın duygusal anlarını ve ailenin yaşadığı trajediyi gün yüzüne çıkarıyor. Program, kayıp kişilerin bulunmasına yardımcı olma misyonuyla devam ediyor.
Yayına katılan Fatma,14 aylıkken Düzcede bir evin bırakılan kardeşini arıyor Fatma kardeşini bulabilecek mi?
ANNESİ TERK ETTİ
Fatma'nın annesi kızını 14 aylıkken Düzce'de bir evin bahçesine terk ediyor, anne 6 ay sonrada vefat ediyor.
Yayına bağlanan fatma'nın babası, o zamanlarda geçim sıkıntımızda yoktu, benim kızımı bıraktıktan sonra haberim oluyor, heryerde kızımı aradım ama bulamadım.
Niçin terk ettiğini  hiç bilmiyoruz hiçbir sıkıntı yoktu aramızda dedi.
Editör: Editör Melek