Ülkü Öcal kimdir? AK Parti Iğdır Belediye Başkan adayı Ülkü Öcal kaç yaşında, nereli? Ülkü Öcal kimdir? AK Parti Iğdır Belediye Başkan adayı Ülkü Öcal kaç yaşında, nereli?
Esra Erol Aysel Kabak kimdir? 43 yaşındaki Aysel Kabak, sosyal medya aşkına mı kaçtı, yoksa kaçırıldı mı? Aysel Hanım'ın anne ve babası Esra Erol'da programında kızlarını arıyor. Aysel bulundu mu?
Esra Erol 22 Ocak 2024 Pazartesi günkü bölümde bir kayıp vakasını daha araştırıyor. ATV ekranlarının fenomen programı Esra Erol'da canlı yayın konukları, kendisinden haber alınamayan Aysel Kabak'ın anne ve babası Vasfiye Hanım ve Ahmet Bey oldu. İşte, son gelişmeler...
ESRA EROL AYSEL KABAK NEREDE?
Balıkesir'in Sakarya mahallesinden katılan yaşlı çift, kayıp kızları Aysel Kabak'ı arıyor. Ahmet Kabak ve Vasfiye Kabak çifti, bir evlilik yapan ve 17 yıl önce boşanan 2 çocuk annesi kızlarını arıyor.
Kabak çifti 29 Kasım'da hastaneye gitmek üzere evden ayrılmışlar. Eve döndüklerinde kızları evden kaçmıştı. Aileye göre kızları sosyal medyadan tanıştığı Tamer Mercan ile kaçtı. Baba Ahmet Bey, "Kızıma bırak şu interneti diyordum ama beni dinlemiyordu" dedi. 
Yaşlı çift gözü yaşlı bir şekilde 43 yaşındaki kızları Aysel Kabak'ın bulunmasını istiyor. Esra Erol'a gelen son dakika bilgisine göre, Aysel Hanım, Ertan İrican adlı bir şahsın yanında. Kızlarının kandırıldığını düşünen aile, kızlarına ‘Evine dön’ çağrısında bulundu.
Aysel Hanım'ı görenler veya bilgisi olanların Esra Erol'da programına başvurması bekleniyor. Gelişmeleri sizlerle paylaşacağız.
Esra Erol'da Aysel Kabak Kimdir? Vasfiye ve Ahmet Çiftinin Kızı Olan Aysel'in Hikayesi
Aysel Kabak Kimdir?
Vasfiye ve Ahmet çiftinin kızı olan 42 yaşındaki Aysel Kabak, daha önce bir evlilik yapmış ve bir çocuk annesidir. Yaşlı çift, sosyal medyada Aysel'in birisi ile kaçtığına dair bilgiler almış ve bu nedenle Esra Erol'un programına başvuruda bulunmuştur.
Aysel'in Kaçışı ve Yaşlı Çiftin Hikayesi
Yayına katılan yaşlı çift, Aysel'in evden kaçtığı bir akşam, kaçtığı adamın kendilerini arayarak Aysel ile evlenmek istediğini söylediğini belirtmiştir. Aysel'in kaçışının ardından yaşlı çift, bir süre boyunca Aysel ile iletişim kurabildiklerini, hatta düğün yapmayı planladıklarını ancak belirli bir süre sonra Aysel'in telefonlarına ulaşılamaz hale geldiğini ifade etmiştir. Bu durum karşısında yaşlı çift, Aysel'in saf birisi olduğunu ve hayatından endişe ettiklerini dile getirmişlerdir.
Sonuç
Esra Erol'un programında dile getirilen bu hikaye, aile içi ilişkilerde yaşanan sorunları ve Aysel'in kaçışının ardındaki gelişmeleri içermektedir. Ancak, bu bilgilerin doğruluğu ve hikayenin tamamı için programın kendisi veya güvenilir haber kaynaklarına başvurmak önemlidir.
Editör: Editör Melek