CHP Parti Meclisi Aday Belirleme Toplantısı Gerçekleşti: İşte Kesinleşen Adaylar

CHP Parti Meclisi, İstanbul ve Ankara İlçeleri İçin Adayları Belirledi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Parti Meclisi (PM), Genel Başkan Özgür Özel başkanlığında gerçekleşen toplantısında, İstanbul ve Ankara'nın ilçeleri için belediye başkan adaylarını belirledi.

Prens dizisi 1. Bölüm İzle Blu TV Prens ilk Bölüm İzle Prens dizisi 1. Bölüm İzle Blu TV Prens ilk Bölüm İzle

Antalya ve Muğla Büyükşehir Adayları Belli Oldu

  • Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: Muhittin Böcek
  • Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: Ahmet Aras

Kesinleşen Bazı İsimler

Toplantı sonucunda adaylığı kesinleşen diğer bazı isimler arasında yer alan isimler şunlar:

  1. İstanbul'un Ataşehir ilçesi için Onursal Adıgüzel
  2. İstanbul'un Şişli ilçesi için Resul Emrah Şahan
  3. Ankara'nın Çankaya ilçesi için belirlenen adayın açıklanması bekleniyor.

CHP, seçim sürecine yönelik belirlemelerini geniş bir kapsamda gerçekleştirerek, vatandaşlara çeşitli seçenekler sunmayı hedefliyor. Ayrıca, bir sonraki Parti Meclisi toplantısının da 29 Ocak'ta yapılacağı açıklandı.

İSTANBUL Ataşehir Onursal Adıgüzel
İSTANBUL Arnavutköy Tekin Aras
İSTANBUL Bağcılar Cem Kılıç
İSTANBUL Bahçelievler Emine Gülizar Emecen
İSTANBUL Beşiktaş Rıza Akpolat
İSTANBUL Beylikdüzü Mehmet Murat Çalık
İSTANBUL Büyükçekmece Hasan Akgün
İSTANBUL Esenler Hasan Dalkıran
İSTANBUL Kartal Gökhan Yüksel
İSTANBUL Küçükçekmece Kemal Çebi
İSTANBUL Maltepe Esin Köymen
İSTANBUL Sultanbeyli Ayhan Koç
İSTANBUL Sultangazi Ferhat Epözdemir
İSTANBUL Şişli Resul Emrah Şahin
ANKARA Ayaş İzzet Demircioğlu
ANKARA Bala İsa Kaplan
ANKARA Beypazarı Özer Kasap
ANKARA Evren Arif Güçlü
ANKARA Gölbaşı Yakup Odabaşı
ANKARA Haymana Levent Koç
ANKARA Kalecik Satılmış Karakoç
ANKARA Kızılcahamam Coşkun Ünal
ANKARA Mamak Veli Gündüz Şahin
ANKARA Nallıhan Ertunç Güngör
ANKARA Polatlı Mürsel Yıldızkaya
ADANA Aladağ Kemal Özdemir
ADANA Karaisalı Fadime Geçioğlu
ADANA Karataş Ali Bedrettin Karataş
ADANA Kozan Sudiye Gizem Aksoylu
ADANA Sarıçam Hüseyin Göçmen
AFYONKARAHİSAR Bayat Hüseyin Özaktan
AFYONKARAHİSAR Dinar Veysel Topçu
AFYONKARAHİSAR Hocalar Mustafa Yiğit
AFYONKARAHİSAR Şuhut Karadilli Hüseyin Şahin
AĞRI Eleşkirt Nihat Serhatlı
AĞRI Merkez Erkan Bulut
AKSARAY Eskil Resul Güç
AKSARAY Ortaköy Ramazan Balıkçı
AKSARAY Sultanhanı İsmail Söylemez
ANTALYA BÜYÜKŞEHİR Muhittin Böcek
ANTALYA Gazipaşa Mehmet Ali Yılmaz
ANTALYA Korkuteli Hasan Can Caran
AYDIN Karacasu Mustafa Büyükyapıcı
BALIKESİR Ayvalık Mesut Ergin
BALIKESİR Burhaniye Ali Kemal Deveciler
BALIKESİR Erdek Burhan Karışık
BALIKESİR Gömeç Melih Bağcı
BALIKESİR Sındırgı Serkan Sak
BARTIN Ulus Sabri Aktaş
BATMAN Gercüş Habip Aras
BATMAN Hasankeyf Agit Erdem
BATMAN MERKEZ Hasan Sünük
BATMAN Sason – Yücebağ Hüsamettin Yaşar
BİNGÖL Adaklı Yıldırım Gürlük
BİNGÖL Genç Ferhat Taşdemir
BİNGÖL Kiğı İbrahim Kudiş
BİNGÖL Merkez Yücel Dara Gökel
BİNGÖL Solhan Adil Çakar
BİNGÖL Yayladere Sabri Akyürek
BİNGÖL Yedisu Mehmet Şerif Memioğlu
BİTLİS Mehmet Reşit Mehmet Reşit Önal
BURDUR MERKEZ Ali Orkun Ercengiz
BURSA Büyükorhan Mustafa Oktay
BURSA Kestel Cevat Asa
BURSA Mustafakemalpaşa Şükrü Erdem
BURSA Yenişehir Sadi Aktaş
ÇANAKKALE Biga Gümüşçay Hasan Kırım
ÇANAKKALE MERKEZ Kepez Birol Aslan
ÇORUM Mecitözü Veli Aylar
ÇORUM Merkez Düvenci Hüseyin Türk
ÇORUM Merkez Hasan Levent Çöphüseyinoğlu
ÇORUM Sungurlu Müslüme Salo
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR Bülent Nuri Çavuşoğlu
DENİZLİ Buldan Mehmet Ali Orpak
DENİZLİ Çameli İrfan Özcan
DENİZLİ Güney Mahmut Toprakçı
DENİZLİ Pamukkale Ali Rıza Ertemür
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR Cafer Pekdemir
DİYARBAKIR Bağlar Mustafa Akyüz
DİYARBAKIR Bismil Abdurrahim Sönmez
DİYARBAKIR Çınar Halit Kaya
DİYARBAKIR Eğil Ahmet Aktay
DİYARBAKIR Hani Mehmet İlhami Ünal
DİYARBAKIR Kayapınar Canan Demir
DİYARBAKIR Kulp Mehmet Suat Ay
DİYARBAKIR Lice Sıddık Bayram
DÜZCE MERKEZ Sedat Çelikel
DÜZCE MERKEZ Boğaziçi Mustafa Ocak
EDİRNE Havsa Hüseyin Özden
EDİRNE İpsala Cenan Tetik
ERZURUM BÜYÜKŞEHİR Atlıhan Atilla
ERZURUM Yakutiye Adnan Atalay
ESKİŞEHİR Alpu Gürbüz Güller
ESKİŞEHİR Beylikova Hakan Karabacak
ESKİŞEHİR Günyüzü İsa Akkaya
ESKİŞEHİR Han Erdal Şanlı
ESKİŞEHİR İnönü Balkan Aktaş
ESKİŞEHİR Mahmudiye İshan Gündoğan
ESKİŞEHİR Mihalgazi Hasan Ünal
ESKİŞEHİR Sarıcakaya Safiye Kesgin
ESKİŞEHİR Seyitgazi Uğur Tepe
GÜMÜŞHANE Şiran Kayhan Kılıç
HAKKARİ Çukurca Mehmet Salman Koruiçi
HAKKARİ Merkez Cüneyt Özbek
HAKKARİ Şemdinli Abdulselam Alan
HATAY Dörtyol Bahadır Amaç
HATAY Payas Cabbar Aslan
HATAY Yayladağı Mehmet Kalabaş
ISPARTA Aksu Mehmet Çetin
ISPARTA Atabey Mehmet Atıcı
ISPARTA MERKEZ Atakan Yazgan
ISPARTA Yalvaç Haki Allar
KARABÜK Eflani İbrahim Yalçın
KARABÜK MERKEZ Bayram Karadağ
KARS Akyaka Aba Müslüm Deniz
KARS Arpaçay Mahir Demirbaş
KARS Digor Hayrettin Dinler
KASTAMONU MERKEZ Hasan Baltacı
KAYSERİ Develi Faruk Kürkcü
KAYSERİ Hacılar Kadir Adanır
KAYSERİ Kocasinan Mustafa Yıldız
KAYSERİ Melikgazi Özgür Alçı
KAYSERİ Talas Hacı İbrahim Yıldırım
KIRIKKALE MERKEZ Ahmet Önal
KOCAELİ Çayırova Muharrem Gökçe
KOCAELİ İzmit Fatma Kaplan Hürriyet
KOCAELİ Körfez Tayfun Balıkçı
KOCAELİ Ereğli Ümit Akpınar
KONYA Yunak Şevket Turoğlu
KÜTAHYA Dumlupınar Zekeriya Yılmaz
KÜTAHYA Simav Bünyamin Kısa
KÜTAHYA Simav – Çitgöl Mehmet Duymuş
KÜTAHYA Simav – Demirci Turan Sümer
KÜTAHYA Merkez – Seyitömer Halit Esen
KÜTAHYA Şaphane Lütfi Mutlu
KÜTAHYA Tavşanlı – Balıköy Şafak Kınay
MUĞLA BÜYÜKŞEHİR Ahmet Aras
MUĞLA Datça Aytaç Kurt
MUĞLA Milas Fevzi Topuz
MUĞLA Ortaca Evren Tezcan
MUĞLA Ula Mehmet Caner
NEVŞEHİR Hacıbektaş Arif Yoldaş Altıok
ORDU Gülyalı Uğur Cörüt
ORDU Kabataş Bülent Güney
OSMANİYE Düziçi – Elek İbrahim Coşkun
OSMANİYE Düziçi – Yarbaşı Mustafa Kaynar
RİZE Çayeli – Büyükköy Mevlüt Çağıran
RİZE Çayeli Hüsamettin Özdemiroğlu
RİZE Hemşin Başar Cumbur
RİZE MERKEZ Necati Topaloğlu
SAKARYA BÜYÜKŞEHİR Azize Çeroğlu
SAKARYA Adapazarı Sabri Anıl Özkan
SAKARYA Karapürçek Volkan Doğan
SAKARYA Kaynarca Ersan Ceylan
SAKARYA Kocaeli Mithat Sarı
SAKARYA Serdivan Aydoğan Arslan
SAKARYA Taraklı Cemal Doğan
SAMSUN Atakum Serhat Türkel
SAMSUN İlkadım Murat Şenel
SİİRT Baykan Kadir Taşkın
SİİRT Eruh Seyitğan Alp
SİİRT Pervari Nejder Beytekin
SİİRT Tillo Tarık Baran
SİVAS MERKEZ Tacettin Kepenek
SİVAS Zara Mehmet Ali Aslan
ŞANLIURFA Akçakale İsa Güçlü
ŞANLIURFA Eyyübiye Mehmet Emin Ayata
ŞANLIURFA Halfeti Mehmet Sevtekin
ŞANLIURFA Suruç Burhan Kılıç
ŞANLIURFA Viranşehir Mehmet Nur Yaman
ŞIRNAK Cizre Ömer Yaldız
ŞIRNAK Güçlükonak Sadık Karahan
ŞIRNAK İdil – Karalar Muhittin Özcan
ŞIRNAK İdil – Sırtköy Serhat Unkür
ŞIRNAK İdil Abdulcebbar Badur
ŞIRNAK Merkez – Balveren Cevahir SAnrı
ŞIRNAK Silopi – Görümlü Mehmet Kotluktekin
ŞIRNAK Silopi Mahmut Yıldızgörer
ŞIRNAK Uludere – Uzungeçit Hazım Haydar
TEKİRDAĞ Hayrabolu Tuncer Başoğlu
TEKİRDAĞ Malkara Nergiz Karaağaçlı Öztürk
TEKİRDAĞ Marmaraereğlisi Mustafa Onur Bozkurter
TEKİRDAĞ Muratli Varol Türel
TEKİRDAĞ Süleymanpaşa Volkan Nallar
TEKİRDAĞ Şarköy Alpay Var
TOKAT Almus – Kınık Hacı Yusuf Geçene
TOKAT Erbaa Coşkun Tonkal
TOKAT MERKEZ Murat Yazıcı
TOKAT Reşadiye Gültekin Yılmaz
TRABZON BÜYÜKŞEHİR Hasan Süha Saral
TRABZON Çarşıbaşı Haydar Çoban
TRABZON Çaykara Naim Çimen
TRABZON Düzköy Abidin Çelik
TRABZON Köprübaşı Polat Kumbasar
TRABZON Sürmene İsmail Aksooy
TRABZON Şalpazarı Mustafa Bayram
TUNCELİ Çemişgezek Nevzat Altan
TUNCELİ Nazımiye Ali Emrah Tekin
UŞAK Banaz – Kızılcasöğüt Refik Tuncay
UŞAK Banaz Etem Erdem
VAN BÜYÜKŞEHİR Şükrü Şahar
VAN Çaldıran Yakup Aladağ
VAN Edremit Perihan Günay
VAN Gevaş Musa Baran
ZONGULDAK Ereğli – Ormanlı Cevdet Ertürk
ZONGULDAK Ereğli Halil Posbıyık
ZONGULDAK Kozlu Altuğ Dökmeci
ZONGULDAK MERKEZ – Beycuma Aytekin Çakmaklı
Editör: SEVİLAY YUMUŞAK