Aslı Hünel İle Gelin Evi Işıl Şahin Kimdir?

Aslı Hünel ile Gelin Evi yarışmasının katılımcıları arasında yer alan Işıl Şahin, 35 yaşında ve 13 yıllık evli bir Tekirdağlı ev hanımıdır. Yarışmada eşiyle birlikte mücadele eden Işıl Şahin, evlilik hayatındaki deneyimlerini ve becerilerini sergilemeye çalışıyor.

Kaç Puan Aldı?

Işıl Şahin, Aslı Hünel ile Gelin Evi yarışmasında rakiplerinden kaç puan alacak merak ediliyor. Yarışmanın ilerleyen bölümlerinde Işıl gelin, eşiyle olan ilişki testinde istediği puanı alabilecek mi, izleyiciler tarafından büyük bir merakla bekleniyor.

Şifresiz Selçuk Sports İnat TV Fenerbahçe - İstanbulspor  maçı (beIN Sports 1) Canlı ve Şifresiz İzle Traftarium24 Şifresiz Selçuk Sports İnat TV Fenerbahçe - İstanbulspor maçı (beIN Sports 1) Canlı ve Şifresiz İzle Traftarium24

Haftanın sonunda kazanan gelin, 50 bin TL’lik büyük ödülün sahibi olacak. Ayrıca her gün ev sahibi gelin ile eşi arasında yapılan ilişki testini kazanan gelinlere çil çil altın, 5 gelinin hafta boyunca ev hanımlığını konuşturduğu beceri oyununu kazananlara ise sürpriz hediyeler verilecek. Bu bağlamda, Işıl Şahin'in yarışmadaki performansı ve aldığı puanlar büyük önem taşıyor.

Editör: SEVİLAY YUMUŞAK