Can Ilgaz kimdir, öldü mü? Vedat Özdemiroğlu'nun oğlu Can Ilgaz neden öldü, kaç yaşında? Can Ilgaz kimdir, öldü mü? Vedat Özdemiroğlu'nun oğlu Can Ilgaz neden öldü, kaç yaşında?
Televizyon ekranlarında izleyicilerle buluşan "Gelin Evi" programı, evlilik hazırlığı yapan gelin adaylarını ağırlayarak her gün farklı bir evde yaşananları izleyicilere aktarıyor. İşte programın detayları:
Haftanın Sonunda Büyük Ödül: 50 Bin TL!
Gelinler, haftanın sonunda 50 bin TL'lik büyük ödül için kıyasıya mücadele edecekler. Bu ödül, haftanın en başarılı gelini tarafından kazanılacak.
İlişki Testi ve Sürpriz Hediyeler!
Her gün ev sahibi gelin ve eşi arasında yapılan ilişki testini kazanan gelinlere çil çil altın verilecek. Ayrıca, hafta boyunca ev hanımlığını konuşturdukları beceri oyununu kazanan gelinlere de sürpriz hediyeler takdim edilecek.
Gelinler Arasında Yarış!
Beş yeni gelin, her gün birbirlerinin evlerine konuk olacak ve final gününde bir düzine çeyrek altını kazanmak için yarışacaklar. Ayrıca, ev sahibi gelin, ilişki testini başarıyla geçerse 1 altın daha kazanma şansı elde edecek.
3. Gün Yarışmacısı: Elif Köroğlu
  • Elif Köroğlu: 24 yaşında ve 6 aylık evli olan Elif Gelin, Sakaryalıdır ve ev hanımıdır. İlginç kişiliği ve evine katacağı dokunuşlarla yarışmaya damgasını vurmaya hazırlanıyor.
Program, her gelinin evine konuk olarak farklı kültürleri ve yaşamları izleyicilere sunuyor. Gelinler arasındaki rekabet ve dostluk, izleyicilere keyifli anlar yaşatıyor. Yarışmanın sonunda büyük ödülü kazanacak gelin ise büyük bir heyecanla bekleniyor.
Haftanın sonunda kazanan gelin 50 bin TL’lik büyük ödülün sahibi olacak. Ayrıca her gün ev sahibi gelin ile eşi arasında yapılan ilişki testini kazanan gelinlere çil çil altın, 5 gelinin hafta boyunca ev hanımlığını konuşturduğu beceri oyununu kazananlara ise sürpriz hediyeler verilecek.
Mutfaktaki hünerlerinden gelenek göreneklerine kadar her konuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, bu program tam size göre. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eşsiz programda sizleri bekliyor. Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya yarışıyor.
 
ELİF GELİNİN EVİNDE NELER YAŞANACAK?Ayrıca her gün ev sahibi gelin ile eşi arasında yapılan ilişki testini kazanan gelinlere çil çil altın, 5 gelinin hafta boyunca ev hanımlığını konuşturduğu beceri oyununu kazananlara ise sürpriz hediyeler verilecek.
Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü bir düzine çeyrek altını kazanmak için kıyasıya yarışacaklar. Ayrıca ev sahibi olan gelin, kendisine yapılan ilişki testini geçebilirse 1 altın daha kazanma fırsatını yakalayacak.
ELİF GELİN KİMDİR?
3.gün yarışmacımız Elif Köroğlu 24 yaşında 6 aylık olan Elif gelin aslen Sakaryalıdır ev hanımıdır.
İkramda yoktur üstüme, güvenirim ben zevkime, haydi buyurun Gelin Evi’me...
Mutfaktaki hünerlerinden gelenek göreneklerine kadar her konuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, bu program tam size göre. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eşsiz programda sizleri bekliyor. Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya yarışıyor
Editör: Editör Melek