AK Parti Şahinbey Belediye Başkan Adayı: Mehmet Tahmazoğlu

Mehmet Tahmazoğlu'nun Yeniden Aday Gösterilmesi

AK Parti Gaziantep, Türkiye'nin en büyük ilçelerinden biri olan Şahinbey'de belediye başkan adaylarını tanıttı. Şahinbey ilçesinde 4. dönem üst üste olarak Mehmet Tahmazoğlu'nun belediye başkanı adayı gösterilmesi, dikkatleri üzerine çekti. Gaziantep'in kilit ilçelerinden biri olan Şahinbey'de uzun yıllardır başarılı hizmetlere imza atan Tahmazoğlu, tekrar aday gösterilmesiyle kesintisiz 20 yıl belediye başkanlığı görevini sürdürecek.

Mehmet Tahmazoğlu'nun Kariyeri

Doğum ve Eğitim: 1959 yılında Gaziantep'in Şahinbey ilçesinde doğan Mehmet Tahmazoğlu, ilkokuldan liseye kadar eğitimini şehrinde tamamladı. 1982 yılında Erzurum Atatürk Üniversitesi İşletme Fakültesi'nden mezun oldu.

İş ve Siyasi Kariyer: Mehmet Tahmazoğlu, iş hayatına 1984 yılında Mali Müşavir olarak başladı. Ticaret ve mali müşavirlik alanlarında faaliyet gösterdi. 2001 yılında AK Parti'nin kurucu İl Yönetim Kurulu Üyesi olarak siyasi hayatına adım attı. 5 yıl boyunca İl Başkan Yardımcılığı ve Siyasi Hukuk İşleri Başkanlığı görevlerini üstlendi. 2007 seçimlerinde AK Parti'den Milletvekili adayı oldu.

Belediye Başkanlığı: 29 Mart 2009, 30 Mart 2014 ve 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Şahinbey halkının büyük destekleriyle belediye başkanı seçilen Tahmazoğlu, uzun yıllardır ilçenin gelişimi için önemli projeler hayata geçirmekte ve halkın güvenini kazanmaktadır.

Gaddar 6. Bölüm İzle FULL NOW TV Gaddar son bölüm izle Full HD Tek Parça Linki Gaddar 6. Bölüm İzle FULL NOW TV Gaddar son bölüm izle Full HD Tek Parça Linki

Mehmet Tahmazoğlu, halkının destek ve dualarıyla daha birçok hayırlı hizmete imza atacaklarına inandığını belirterek, Şahinbey'e daha iyi bir gelecek için çalışmaya devam edeceğini ifade etti.

Editör: SEVİLAY YUMUŞAK