AK Parti Avcılar Belediye Başkan Adayı Abdullah Küçükoğlu

Abdullah Küçükoğlu'nun Hayatı

Erken Yaşam ve Eğitim

Abdullah Küçükoğlu, 1978 yılında Ankara'nın Çankaya ilçesinde dünyaya gelmiştir. Lisans eğitimini Uludağ Üniversitesi İktisat Fakültesi Maliye bölümünde başarıyla tamamlamıştır.

Hafta sonu sinema filmleri 23 Şubat 2024 Hafta sonu vizyona girecek filmler Neler? Hafta sonu sinema filmleri 23 Şubat 2024 Hafta sonu vizyona girecek filmler Neler?

Siyasi Kariyer ve Görevler

Abdullah Küçükoğlu, siyasi kariyerine 2001 yılında AK Parti'nin Kurucu İlçe Yönetim Kurulu üyesi olarak adım atmıştır. Zaman içerisinde çeşitli görevlerde bulunarak partisine önemli hizmetlerde bulunmuştur. İstanbul Büyükşehir Belediye Meclis Üyeliği, Başkanlık Divan Katipliği, Deprem Doğal Afet Komisyon Üyeliği, Türkiye Belediyeler Birliği Meclis Üyeliği ve AK Parti İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyeliği gibi sorumlulukları üstlenmiştir.

İş Hayatı ve Sivil Toplum Çalışmaları

Siyasi faaliyetlerinin yanı sıra Abdullah Küçükoğlu, İstanbul ve Bulgaristan'da bulunan işyerleri ile tekstil ve kimya sektörlerinde ticaret yaparak iş dünyasında da başarılı bir kariyere sahiptir. Öğrencilik yıllarından itibaren çeşitli sivil toplum kuruluşlarında başkanlık ve yönetim kurulu üyeliği görevlerinde bulunmuş, aktif bir şekilde topluma hizmet etmiştir.

Aile Hayatı

Evli ve iki çocuk babası olan Abdullah Küçükoğlu, ailesine büyük önem vermektedir. Hem siyasi hem de iş hayatındaki başarılarıyla dikkat çeken Küçükoğlu, Avcılar için daha fazla hizmet sunmak amacıyla AK Parti'nin belediye başkan adayı olarak seçimlere katılmıştır.

Editör: SEVİLAY YUMUŞAK