Bugün kuyumcular açık mı? 21 Haziran Cuma kuyumcular kapalı mı, açık mı? Bugün kuyumcular açık mı? 21 Haziran Cuma kuyumcular kapalı mı, açık mı?
Zuhal Topal'la Yemekteyiz TV8 ekranlarından haftanın 5 günü, 5 ayrı yarışmacımızın evine konuk oluyoruz. Onlar yemek yaparken, Zuhal Topal'da yemeğin tadına, tuzuna, biberine, yarışmacımızın misafirperverliğine kadar her şeye puan veriyor. Ve bu puanlar her cuma, haftanın finalinde büyük önem kazanıyor.
"Zuhal Topal'la Yemekteyiz" Heyecanı TV8'de Devam Ediyor!
TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı "Zuhal Topal'la Yemekteyiz", haftanın 5 günü 5 ayrı yarışmacının evine konuk olmaya devam ediyor. Yarışmacılar, kendi evlerinde yemek yaparken, Zuhal Topal da yemeğin her detayını inceliyor ve puan veriyor. Bu puanlar, haftanın finalinde büyük önem taşıyor.
Büyük Ödül 75.000 TL!
Haftanın finalinde en çok puanı toplayan yarışmacı, büyük ödül olan 75.000 TL'yi kazanıyor. Bu nedenle her yarışmacı, yaptığı yemekle ve misafirperverliğiyle en yüksek puanı almaya çalışıyor.
Yarışmacı Profili: Yaşariye Demircan
59 yaşında olan Yaşariye Demircan, 2 çocuk annesi ve aslen Kastamonulu. Özellikle hamur işlerinde usta olan Demircan, büyük ödülün sahibi olacağına inanıyor ve yarışmaya iddialı bir şekilde katılıyor.
Yarışmacıların Puan Tablosu
  • Meryem:
  • Umutcan:
  • Ulviye:
  • Alican:
Detaylar Geliyor...
BÜYÜK ÖDÜLÜN SAHİBİ OLUYOR
Finalde en çok puanı toplayan büyük ödül olan 75.000 TL'yi kazanıyor.
YAŞARİYE DEMİRCAN KİMDİR?
59 yaşında olan yarışmacımız 2 çocuk annesi aslen Kastamonuludur. Yarışmacımız özellikle hamur işlerinde rakip tanımıyor ve büyük ödülün sahibi olacağını düşünüyor.
Zuhal Topal'la Yemekteyiz Yaşariye Demircan ? Kaç Puan Aldı?
Yarışmacılar  yemeğin tadına, tuzuna, biberine, yarışmacımızın misafirperverliğine kadar her şeye puan veriyor. Ve bu puanlar her cuma, haftanın finalinde büyük önem kazanıyor.
YAŞARİYE PUAN TABLOSU
MERYEM:
UMUTCAN:
ULVİYE:
ALİCAN:
Detaylar Geliyor...
Editör: ATİLLA ŞAKACI