DOLUNAY NE ZAMAN? Haziran 2024 Dolunayı ne zaman, saat kaçta? Dolunay hangi burçta? DOLUNAY NE ZAMAN? Haziran 2024 Dolunayı ne zaman, saat kaçta? Dolunay hangi burçta?
Zuhal Topal'la Yemekteyiz TV8 ekranlarından haftanın 5 günü, 5 ayrı yarışmacımızın evine konuk oluyoruz.
"Zuhal Topal'la Yemekteyiz" Programı: Haftanın Yarışmacısı Alican Makaslı!
TV8 ekranlarında yayınlanan "Zuhal Topal'la Yemekteyiz" programı, haftanın 5 günü 5 ayrı yarışmacının evine konuk oluyor. Yarışmacılar, kendi evlerinde yemek yaparken, Zuhal Topal da her detayı inceliyor ve puan veriyor. Bu puanlar, haftanın finalinde büyük önem taşıyor ve en çok puanı toplayan yarışmacı, büyük ödül olan 75.000 TL'yi kazanıyor.
Alican Makaslı: Yarışmacı Profili
Haftanın son gününde yarışacak olan Alican Makaslı, 32 yaşında bekar ve aslen Eskişehirli. Dünya yemeklerinde iddialı olan Alican, yemeklerine kendi yorumlarını katmayı seven bir yarışmacı. Rakiplerine meydan okuyan Alican, yarışmanın heyecanını son ana kadar yaşatacak.
Yarışmacıların Puan Tablosu
  • Meryem:
  • Yaşariye:
  • Umutcan:
  • Ulviye:
Detaylar Geliyor...
BÜYÜK ÖDÜLÜN SAHİBİ OLUYORLAR
Onlar yemek yaparken, Zuhal Topal'da yemeğin tadına, tuzuna, biberine, yarışmacımızın misafirperverliğine kadar her şeye puan veriyor. Ve bu puanlar her cuma, haftanın finalinde büyük önem kazanıyor.
Finalde en çok puanı toplayan büyük ödül olan 75.000 TL'yi kazanıyor.
Zuhal Topal'la Yemekteyiz Alican Makaslı Kimdir? Kaç Puan Aldı?
ALİCAN MAKASLI KİMDİR
Haftanın son gününde yarışacak olan yarışmacımız Alican bey 32 yaşında bekar olan Alican bey Aslen Eskişehirlidir. Alican bey özellikle dünya yemeklerinde iddialı, yemeklerine kendi yorumlarını katmaktan çekinmeyen yarışmacımız rakip tanımıyor.
Yarışmacılar  yemeğin tadına, tuzuna, biberine, yarışmacımızın misafirperverliğine kadar her şeye puan veriyor. Ve bu puanlar her cuma, haftanın finalinde büyük önem kazanıyor.
ALİCAN MAKASLI PUAN TABLOSU
MERYEM:
YAŞARİYE:
UMUTCAN:
ULVİYE:
Detaylar Geliyor...
Editör: ATİLLA ŞAKACI