Yarın Okullar tatil mi? 16 Nisan Salı Günü Okul Var Mı? 16 Nisan Okullar Tatil Mi? Yarın Okullar tatil mi? 16 Nisan Salı Günü Okul Var Mı? 16 Nisan Okullar Tatil Mi?
Yarın Okullar Tatil Mi? Meteorolojik Durum ve İl İl Tatil Açıklamaları
Meteorolojik Tahminlere Göre Yağışlı Bir Hava Bekleniyor
Yarın okulların tatil olup olmayacağına dair merak, Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün tahminlerine odaklanmış durumda. Özellikle Marmara (Balıkesir hariç), Doğu Akdeniz, İç Anadolu'nun doğusu, Doğu Karadeniz, Doğu ve Güneydoğu Anadolu ile Ordu çevrelerinde yağışlı bir hava bekleniyor. Bu durum, okulların tatil olup olmayacağı konusunda belirleyici olacak.
meb-ortak-sinav-tarihleri-2023-1-donem-2-16641391_7818_ampYağışın Şiddetine Göre Karar Verilecek
Yapılan tahminlere göre, özellikle yurdun doğu kesimlerinde kuvvetli yağışlar bekleniyor. Yağışların genellikle yağmur ve sağanak şeklinde olacağı belirtilirken, bazı bölgelerde karla karışık yağmur ve kar yağışı görülecek. Özellikle Doğu ve Güneydoğu Anadolu'nun bazı bölgelerinde yoğun kar yağışı bekleniyor.
Yarın Kar Tatili Hangi İlde Var? Yarın Okullar Tatil Mi? 26 Mart'ta okullar tatil mi?
26 Mart'ta okulların tatil olup olmayacağına dair net bir açıklama henüz yapılmadı. Meteorolojik durum ve il bazında alınan kararlar, okulların tatil edilip edilmeyeceği konusunda belirleyici olacak. Son dakika açıklamaları ve gelişmeler habere eklenecek. Öğrenci ve veliler, resmi açıklamaları takip ederek bilgi alabilirler.
Editör: SEVİLAY YUMUŞAK