Sokağın Çocukları 7. sezon 4. bölüm İzle  BluTV Sokağın Çocukları 7. sezon 4. bölüm Sokağın Çocukları 7. sezon 4. bölüm İzle BluTV Sokağın Çocukları 7. sezon 4. bölüm

Survivor 2024 All Star: Dokunulmazlığı Kazanan Takım ve Eleme Adayı Belli Oldu!

 TV8 ekranlarında heyecanla izlenen Survivor 2024 All Star'ın son bölümünde dokunulmazlık oyunu büyük bir çekişmeye sahne oldu. Mavi ve kırmızı takımlar arasındaki kritik mücadelede, dokunulmazlığı kazanan takım belirlendi ve kaybeden takımdan bir yarışmacı eleme potasına gönderildi.

TRHaber - Survivor eleme adayı kim? 22 Ocak 2024 Survivor dokunulmazlık  oyununu kim kazandı? Eleme potasına giren yarışmacı herkesi çok şaşırttı!

Dokunulmazlık Oyunu Heyecanı

22 Ocak 2024 Pazartesi günü yayınlanan son bölümde oynanan dokunulmazlık oyunu, yarışmacılar arasında büyük bir rekabetin yaşanmasına neden oldu. İki takım arasında yapılan kritik oyunda hedeflenen sayıya ilk ulaşan takım, dokunulmazlık oyununun sahibi oldu.

Kazanan Takım: Mavi Takım

Dokunulmazlık oyununda en başarılı performansı sergileyen takımın Mavi Takım olduğu açıklandı. Mavi Takım, kazandığı dokunulmazlık ile güvenli bir hafta geçirecek.

22 Ocak 2024 Survivor All Star eleme adayı belli oldu! Survivor eleme  potasına kim gitti? Survivor kim eleme adayı oldu?

Eleme Adayı: Turabi

Kaybeden takımın yarışmacıları arasında yapılan ada konseyinde takım içi oylamayla belirlenen eleme adayı ise Turabi oldu. Turabi, yapılan oylama sonucunda en fazla oy alarak eleme adayı olarak belirlendi.

Eleme Adaylarının Aldığı Oy Sayıları

  • Turabi: 6 oy
  • Ersin: 5 oy
  • Özgür: 1 oy
  • Yunus Emre: 1 oy

Bu sonuçla, en fazla oy alan Turabi, eleme adayı olarak belirlendi ve önümüzdeki eleme gecesinde diğer yarışmacılar arasında yer alacak.

Survivor hayranları, yaşanan bu gelişmelerin ardından heyecanla gelecek bölümü beklemeye başladı.

Editör: SEVİLAY YUMUŞAK