Heyecan Dolu Şahane Hayatım 18. Bölümü İzleyicileri Ekranlara Kilitledi!

Çarşamba akşamlarının vazgeçilmez yapımlarından biri olan Şahane Hayatım'ın 18. bölümü, izleyicileri yine ekran başına kilitledi. Now Tv'de yayınlanan bu bölümde, Şebnem'in Onur'la yaptığı anlaşma, hedefine bir adım daha yaklaşırken aynı zamanda Mesut'la olan ilişkisini de zor duruma soktu.

Sahane Hayatim 18. Bölüm - YouTubeHikaye Gelişmeleri

Şahane Hayatım'ın son bölümünde, Şebnem'in hamlesi Gümüşçü ailesinde yeni bir savaşın başlamasına neden oldu. Gümüşçü Holding'de yönetim krizi patlak verdi ve bu durumun etkileri geniş kitlelerce merakla bekleniyor. Aysel'in verdiği kritik kararın ardından Onur, Aysel ve Demir arasında büyük bir mücadele başladı.

Onur'un yolsuzluk iddialarıyla gözaltına alınması da kamuoyunda geniş yankı uyandırdı. Tüm bu yaşananlar arasında Onur, Şebnem'e bir teklifle gelerek yeni bir anlaşma önerdi.

Olayların Gidişi

Şahane Hayatım'ın 18. bölümünde Mesut için de zorlu bir dönem başlıyor. Şebnem'in Onur'la yaptığı anlaşma, Mesut'la olan ilişkisini çıkmaza sürüklüyor. Aynı zamanda Nilgün'ün de Mesut için farklı bir planı olduğu ortaya çıkıyor.

Geçmişten gelen bir misafirin ortaya çıkışı, Şebnem'in hayatındaki dengeleri değiştirebilecek mi? Tüm bu soruların cevapları, Şahane Hayatım'ın heyecan dolu 18. bölümünde izleyicilere sunuluyor.

Şehrazad dizisi ne zaman başlıyor? Dizinin Konusu ve Kadrosu Şehrazad dizisi ne zaman başlıyor? Dizinin Konusu ve Kadrosu

Şahane Hayatım Dizisi 18 Bölüm | NOW

Başrollerini Hilal Altınbilek, Onur Tuna, Yiğit Özşener, Serkan Keskin, Nesrin Cavadzade ve Sumru Yavrucuk'un paylaştığı Şahane Hayatım, 6 Mart Çarşamba akşamı saat 20.00'de Now Tv'de izleyicilerle buluştu.

ŞAHANE HAYATIM 18. BÖLÜM İZLE FOX TV!

Editör: SEVİLAY YUMUŞAK