Başarı Hikayesi: Beyoğlu ve Türkoğlu İlçelerinde
Beyoğlu ve Türkoğlu ilçelerinde başarı hikayesi yazan Osman Okumuş, Türkoğlu ilçesine bağlı Beyoğlu Belediye Başkanlığı ile siyaset sahnesine adım attı. İki dönem boyunca Beyoğlu Kasabası'nda Belediye Başkanlığı görevini üstlenen Okumuş, Kahramanmaraş'ın 2014 yılında Büyükşehir statüsüne kavuşmasının ardından Türkoğlu ilçe Belediye Başkanlığı seçimini kazanarak bölgesine çağ atlatan bir performans sergiledi.
"Türkoğlu Modeli" ve Büyükşehir Hedefi
Türkiye'de yerel belediyecilikte öne çıkan "Türkoğlu Modeli" stratejisiyle dikkat çeken Okumuş, büyükşehirlerde başarıyla uygulanan hizmetleri Türkoğlu ilçesine taşıma vizyonuyla tanındı. Osman Okumuş, 31 Mart 2024 tarihinde gerçekleşecek olan yerel seçimlerde Ak Parti listesinden Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan adayı olmak için mücadele edeceğini duyurdu.
Projeleri Açıklanacak
Akşam saat 18.00'de düzenleyeceği basın toplantısı ile aday adaylığını resmi olarak ilan edecek olan Osman Okumuş'un, Kahramanmaraş'ta yapmayı planladığı projeler hakkında da bilgi vermesi bekleniyor. Kahramanmaraşlı vatandaşlar, Okumuş'un geleceğe dair vizyonunu ve hedeflerini daha yakından tanıma fırsatı bulacak.