Başkan Adayı Toptaş, Piri Reis Mahallesi’nde Esnaf ve Vatandaşlarla Buluştu Başkan Adayı Toptaş, Piri Reis Mahallesi’nde Esnaf ve Vatandaşlarla Buluştu
MHP'li Dora'nın Gurur Veren Başarısı
"Türkiye’nin Sınır Ötesi Askerî Varlığı: Tarihî ve Politik Perspektif" adlı çalışmanın 2. baskısının yayınlanmasından dolayı duyduğu mutluluğu sevenleriyle paylaştı.
Sınır Ötesi Askerî Varlık Üzerine Detaylı Çalışma
Dora'nın editörlüğünü üstlendiği çalışma, Türk Devleti’nin sert ve akıllı güç unsurlarının temel sağlayıcısı olan sınır ötesi askerî varlığına odaklanıyor. Çalışmada, bu konuda önemli alt başlıklar titizlikle incelenerek okuyuculara sunuluyor.
2. Baskı İle Yeniden Okurlarla Buluşuyor
Dora, yayımlanan sosyal medya paylaşımında 2. baskının heyecanını ve gururunu dile getirdi. İlk baskının kısa sürede tükenmesine neden olan değerli okuyuculara teşekkürlerini ileten Dora, çalışmanın yeniden raflarda olmasının sevincini paylaştı.
Teşekkürlerle Dolu Bir Paylaşım
Sosyal medyada paylaşılan duyuruda, Dora'nın teşekkürlerini sunması ve okuyuculara duyduğu minnettarlığı ifade etmesi dikkat çekti. Editör masasındaki başarılı ismin, bu önemli çalışmayı 2. baskı ile okurlarla buluşturmasının sevinci, sosyal medyada geniş bir ilgi gördü.
wfq
Editör: ATİLLA ŞAKACI