Konuşanlar 135 Bölüm Full İzle! Hasan Can Kaya Konuşanlar Full İzle 135. Bölüm! Konuşanlar 135 Bölüm Full İzle! Hasan Can Kaya Konuşanlar Full İzle 135. Bölüm!

Milliyetçi Hareket Partisi, 2024 Mahalli İdareler Seçimleri İçin Adaylarını Açıkladı

Mersin ve Manisa Büyükşehir Belediye Başkanlığı İçin 55 Aday Belirlendi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimleri için Mersin ve Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı adaylarını resmen duyurdu. Partinin yetkili kurulları tarafından yapılan değerlendirmeler ve Genel Başkan Devlet Bahçeli'nin onayları doğrultusunda belirlenen 55 adayın isim listesi kamuoyuyla paylaşıldı.

Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: Serdar Soydan

MHP'nin Mersin Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak seçilen isim, partinin önceki dönemde önemli görevler üstlenmiş isimlerinden Serdar Soydan oldu. Soydan, daha önce Mersin İl Başkanlığı görevini üstlenmiş ve aynı zamanda MHP Merkez Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmıştı. Cumhur İttifakı'nın Mezitli Belediye Başkanı Adayı olarak da gösterilen Soydan, 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde MHP'nin Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı olarak resmi olarak belirlendi.

MHP tarafından yapılan açıklamada, "Partimizin yetkili kurullarının yapmış olduğu değerlendirme ve Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin onayları sonucunda 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimlerinde adaylıkları kesinleşen 2 Büyükşehir, 12 il ve 41 Büyükşehir İlçe Belediye Başkan Adayımız olmak üzere toplam 55 adayımızın isim listesi aşağıdadır" ifadelerine yer verildi.

Editör: SEVİLAY YUMUŞAK