Tarımsal girdiler artışta... Veteriner harcamaları başı çekiyor Tarımsal girdiler artışta... Veteriner harcamaları başı çekiyor
Esra Erol'da programında işlenen Sevilay Açar olayıyla ilgili detaylar şu şekildedir:
Murat Açar Kimdir?
Murat Açar, 4 Ocak 2024 tarihinde Esra Erol'un programında yer alan bir konuyla gündeme gelmiştir. Antalya Kepez mahallesinde yaşayan Murat Açar, bir oto tamircisi olarak çalışmaktadır. 21 yaşındaki kızı Sevilay Açar'ın babası olarak bilinmektedir. Murat Açar, kızının kaybolmasıyla ilgili programda ayrıntılı bir açıklama yapmıştır.
Sevilay Açar, 21 yaşında Antalya Kepez mahallesinde yaşayan bir genç kadındır. Turizm sektöründe çalıştığı belirtilen Sevilay, babası Murat Açar'a göre annesi gibi özel bir yer tutmaktadır. Murat Açar'ın ifadesine göre, Sevilay Açar 4 Ocak 2024 tarihinden beri kayıptır.
Sevilay Açar Olayı Nedir?
Sevilay Açar'ın kaybolma olayı, 4 Ocak 2024 tarihinde ortaya çıkmıştır. Murat Açar, kızının telefonunda bir görüşme yaparken, kızının yüz renginin değiştiğini ve sonrasında kaybolduğunu iddia etmektedir. Murat Açar, bu olayın kızının kredi kartı borcu ve çaldığı telefonla ilişkilendirildiğini belirtmiştir.
Kızının kaybolmasının ardından Murat Açar, polis karakoluna başvuru yapmış ve Esra Erol'un programına katılarak kızının bulunması için yardım talep etmiştir.
Şerife'nin Rolü
Murat Açar, kızının kaybolmasıyla ilgili olarak programda Şerife isminde bir kızla konuştuğunu ve bu kişinin kızının eski iş arkadaşı olduğunu ifade etmiştir. Şerife ise canlı yayına bağlanarak, kızı Sevilay'ın kendisiyle konuşmak istediğini belirtmiştir. Ancak, Sevilay'ın kaybolmasıyla ilgili detaylar netlik kazanmamıştır.
Gizem'in İfadesi
Murat Açar, kızının eski sevgilisinin şu an Gizem isimli bir kadınla ilişkisi olduğunu dile getirmiştir. Ancak, Gizem canlı yayına bağlanarak bu iddiaları reddetmiş ve Sevilay'ı tanımadığını söylemiştir.
Sevilay Açar olayıyla ilgili detaylar, Esra Erol'un programında ve sosyal medyada geniş şekilde tartışılmaktadır. Ancak, olayın tam bir çözüme kavuşup kavuşmadığı konusunda net bilgiler bulunmamaktadır.
Esra Erol'da Murat Açar kimdir? Sevilay Açar kimdir? Sevilay Açar olayı nedir? ATV'de yayınlanan Esra Erol'da programında işlenen Sevilay Açar olayı ile ilgili bilgiler sosyal medyada ve internette kullanıcılar tarafından sıklıkla merak edilmektedi. Peki Esra Erol'da Murat Açar kimdir? Sevilay Açar kimdir? Sevilay Açar olayı nedir? Cevaplar haberimizde..
esra erol da murat acar kimdir sevilay acar kimdir sevilay acar olayi nedir
Esra Erol'da Murat Açar kimdir? Sevilay Açar kimdir? Sevilay Açar olayı nedir?
esra erol da murat acar kimdir sevilay acar kimdir sevilay acar olayi nedir
Esra Erol’da Sevilay Açar kimdir? Murat Açar kimdir? Sevilay Açar olayı nedir? 21 yaşındaki Sevilay Açar oturdukları evin sitesinden yaptığı 34 saniyelik telefon görüşmesi sonrası ortadan kayboldu. Evin bulunduğu sitenin bahçesinde ertesi gün giydiği terlikler bulundu. Sevilay Açar’ın kaçtığı mı kaçırıldığı mı belli olmazken baba kızının can güvenliğinden endişe ettiğini söyledi. Murat Açar Antalya Kepez mahallesinde yaşadığını söyledi. 21 yaşındaki kızı Sevilay Açar Antalya Kepez’den kaybolduğunu söyledi. Kızının bir turizm şirketinde çalıştığını söyleyen Murat Açar kızının annesi gibi olduğunu söyledi. Annem dediğini söylediği Murat Açar kızının ilk göz ağrısı olduğunu söylerken 8 tane evladı olduğunu söyledi. Eşinin de olduğunu söylenen 2 sene önce boşandığını söyleyen Murat Açar kendisinin oto tamircisi olduğunu, kızının sırdaşı olduğunu söyledi. 4 Ocak 2024 tarihinden beri kızının kayıp olduğunu söyleyen Murat Açar kızının can güvenliğinden endişe ettiğini söyledi.
esra erol da murat acar kimdir sevilay acar kimdir sevilay acar olayi nedir
Murat Açar yaptığı açıklamada kızının kredi kartı borcu olduğunu söylediği o esnada kızının kredi kartını öderken telefonunun çaldığını dile getirdi. Kızının çalan telefonu için baba sen bak dediğini, kayıtlı olmayan numaranın bir bayan olduğunu öğrendiğini, kızına söylediğini söyledi. Kızının telefonunu alarak 34 saniye boyunca bir görüşme yaptığını söyledi. Yüzünün renginin değiştiğini gördüğünü, ne oldu kızım diye sorduğunu dile getirdi. Kızının iş yerine yeni başlayan bir kız olduğunu söylediğini, telefonu kaydetmek için aradığını söyledi. Sonrasında işlemlere devam ederken arkasını döndüğünü sonrasında baktığında kızın kaybolduğunu gördüğünü söyledi. Vakit kaybetmeden polis karakoluna kayıp başvurusu yaptığını söyledi. 
esra erol da murat acar kimdir sevilay acar kimdir sevilay acar olayi nedir
Sevilay Açar'ın Şerife isminde bir kızla konuştuğunu söyleyen baba Murat Açar kızının aynı zamanda kuaför olduğunu söylerken, Şerife'nin yanında 50 gün çalışıp sonrasında istifa ettiğini dile getirdi. Şerife Hanım canlı yayına bağlanırken son konuştuğu kişinin kendisi olduğunu kabul etti. Sonrasında Şerife Hanım yaptığı açıklamada kendisine konum at size geleceğim dediğini dile getirdi. Şerife Hanım kendisiyle kızsal birşeyler konuşmak istediğini söylerken, kendisine herhangi bir hakaret etmediğini, bişiy demediğini söylerken, baba Murat Açar'a hak verdiğini dile getirdi. 
esra erol da murat acar kimdir sevilay acar kimdir sevilay acar olayi nedir
Murat Açar yaptığı açıklamada kızının eski sevgilisinin şimdi Gizem isimli kadının sevgilisi olduğunu duyduğunu dile getirdi. O gece Şerife'nin Gizem'in telefonundan aradığını dile getiren Murat Açar konunun bundan kaynaklı olduğunu düşündüğünü söyledi. Gizem isimli şahıs canlı yayına bağlanırken kendisinin sevgilisi olmadığını, Sevilay isimli birini tanımadığını söyledi. Kendisinin sevgilisi olmadığını söyleyen Gizem Hanım, Sevilay'ın da sevgilisini tanıma ihtimali olmadığını, anlam veremediğini söyledi. 
Kaynak: https://www.fenoreporter.com/haberler/esra-erol-da-murat-acar-kimdir-sevilay-acar-olayi-nedir-sevila