Kahramanmaraş İttifakı ilk Seçim Koordinasyon Merkezini Onikişubat’a açtı! Kahramanmaraş İttifakı ilk Seçim Koordinasyon Merkezini Onikişubat’a açtı!

MHP Kahramanmaraş İl Başkanlığı, partisinin 16. Grup toplantısına katılmak üzere Ankara'da MHP Genel başkanı Devlet Bahçeli'yi ziyaret etti.  MHP Kahramanmaraş İl Başkanı Hüseyin Vahit Demiröz liderliğindeki heyet, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi ziyaret ederek bir araya geldi.

WhatsApp Image 2024-01-23 at 19.29.16Güçlü Bir Birlik Gösterisi: 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri İçin Hazırız

MHP Kahramanmaraş İl Başkanı Hüseyin Vahit Demiröz ve beraberindeki İl Yönetim Kurulu Üyeleri, KAÇEP Kahramanmaraş İl Başkanı Tamara Fettahlıoğlu ve Yönetimi, MHP İlçe Başkanları ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Ülkü Ocakları Kahramanmaraş İl Başkanı Dursun Nar, Ülkü Ocakları İlçe Başkanları ve yöneticileri, Türk Hukuk Enstitüsü Kahramanmaraş İl Temsilcisi Av. Mert GÜNDEŞLİ, KAMUSEN Kahramanmaraş İl Başkanı Ziya Yenipınar vr Yöneticileri, TÜRKAV Kahramanmaraş İl Temsilcisi Hakan Hakkoymaz ve  yöneticileri, belediye meclis üyeleri ve belediye başkan  adayları eşlik ettiler. İl ve bağlı teşkilat mensupları, birlik ve beraberlik mesajını milletvekili Doç.Dr. Zuhal Karakoç Dora ile birlikte güçlü bir şekilde ortaya koydu. Ziyaretleriyle 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri'ne hazır olduklarını gösteren heyet, MHP'nin seçim çalışmaları öncesinde Cumhur İttifakı'nın Kahramanmaraş'ın 11 ilçe ve Büyükşehir Belediye seçimlerini kazanmak için canla başla mücadele edeceğini vurguladı.

WhatsApp Image 2024-01-23 at 19.29.16 (1)Heyet, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye yöresel hediyeler takdim ederken, aynı zamanda Kahramanmaraş'ın deprem sonrası yaşadığı sorunların çözümüne yönelik güçlü bir irade sergileme sözü verdi. Deprem döneminde MHP liderine gösterdiği ilgi ve alaka için teşekkürlerini iletti.

Editör: SEVİLAY YUMUŞAK