Berat Kandili'nde ne yapılır? Berat Kandili ibadetleri nelerdir? Berat Kandili'nde okunacak dualar Berat Kandili'nde ne yapılır? Berat Kandili ibadetleri nelerdir? Berat Kandili'nde okunacak dualar
Kızılcık Şerbeti'nin 48. bölümüne sosyal medyanın tanınmış ismi Meriç Keskin konuk oldu. Dizinin merakla beklenen bölümünde Meriç Keskin, Zülkar’ın (Bahtiyar Memili) arkadaşı Hamiyet karakterine hayat veriyor. Bölümde Zülkar’ın davetiyle Hamiyet’in Ünallar’ın evine gelişi izleyenleri kahkahaya boğacak.
Meriç Keskin kimdir, kaç yaşında? Sosyal medya fenomeni Meriç Keskin'in sevilen dizi Kızılcık Şerbeti'ne konuk olması ile birlikte hakkındaki bilgiler merak ediliyor.
MERİÇ KESKİN KİMDİR?

24 Ekim 1986'da İzmir'in Karşıyaka ilçesinde dünyaya geldi. Macar Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun olan başarılı sosyal medya fenomeni, eğlendirici, bilgilendirici paylaşımlarda bulunmaktadır.
KIZILCIK ŞERBETİ HAMİYET KİMDİR?
Sosyal Medya fenomeni Meriç Keskin Kızılcık Şerbeti'nde Zülkar'ın arkadaşı Hamiyet olarak karşımıza çıkıyor.
MERİÇ KESKİN KİMDİR?
Sosyal medya fenomeni olan Meriç Keskin 24 Ekim 1986 İzmir doğumludur. Macar Dili ve Edebiyatı gölümünden mezun olmuştur. Sevgilisi Kemal Varhan ile sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla çok sayıda takipçisi vardır.
Meriç Keskin barınaktan sahiplendiği köpeklerle ve yaptığı hayır işleri ile de dikkat çekmektedir.
Meriç Keskin konuk olduğu Kızılcık Şerbeti dizisi ile dikkatleri üzerine çekti. Ünlü fenomenin yaşamı ve mesleği yurttaşlar tarafından merak edildi. Peki, Meriç Keskin kim, kaç yaşında, nereli? Meriç Keskin'in mesleği ne? İşte ayrıntılar...
MERİÇ KESKİN KİM?
Meriç Keskin 24 Ekim 1986 tarihinde İzmir'in Karşıyaka ilçesinde dünyaya geldi. Macar Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunu olan Meriç Keskin kendini okur, gezer ve yazar olarak tanımlıyor. Meriç Keskin; gezi yazıları yazıyor, sosyal medya ile uğraşıyor.
Editör: Editör Melek