Mersin Haber Merkezi İle Gündemi Takip Edin Mersin Haber Merkezi İle Gündemi Takip Edin
Müge Anlı ile Tatlı Sert programında kan donduran bir olay yaşandı. Güllü Çolak'ın kaybıyla birlikte dehşete düşüren bir cinayet itirafı geldi. Güllü'nün para için birliktelikler yaşadığını söyleyen yeğen Ahmet, birisinin parasını geri istemesi üzerine babaannesi, halası ve amcasının adamı kıyma makinesinde çektiklerini söyledi. Güllü Çolak ile annesi Cennet hanım haklarındaki cinayet iddiasına yanıt vermek için görüntülü olarak yayına bağlandı.
Dolandırıcılıktan cinayete, cinayetten defineye, şoke eden iddialar! 'Kıyma makinesinde adam çektiler' iddiası doğru mu? Canlı yayında büyük yüzleşme
İddiaların odağındaki Güllü Çolak canlı yayında iddiaları yanıtladı.Yayında yüzünü göstermekten çekinen Güllü Çolak, ‘’Ben evlilik vaadiyle kimseyi kandırmadım, kimsenin parasını da almadım. Bana atılan iftiralar ortaya çıkacak ve hepsi oradan tutuklanarak cezaevine gidecekler.'' dedi.
''O MAKİNEDE ÇEKİLEN ETLERİ MİDESİ BULANDIĞI İÇİN YEMİYOR''
Yayın esnadında aile üyelerinden biri ise ''Babaannem (Cennet) o sene evde makine ile çekilen eti yemedi. O makinede çekilen etleri de yemiyor. Midem bulanıyor diyor.'' şeklindeki yorumuyla iddiaları güçlendirdi.
Editör: ATİLLA ŞAKACI