Sürücülerin Dikkatine! Sürücülerin Dikkatine!
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, Kuveyt Arap Ekonomik Kalkınma Fonu İle Yeni Projelere İmza Atıyor
Kuveyt Arap Ekonomik Kalkınma Fonu iş birliğiyle gerçekleşecek projeler, şehrin imarına önemli katkılar sağlayacak.

Hayırlı Olsun: 4 Yeni Proje Şehre Kazandırılıyor
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, ulusal ve uluslararası kurumlarla iş birliği yaparak şehre yeni projeler kazandırmaya devam ediyor. Kuveyt Arap Ekonomik Kalkınma Fonu ile yapılan iş birliği çerçevesinde toplamda 10 milyon dolarlık hibe ayrıldı.

Projeler Detaylandı: Güneş Enerjisi Santrali ve Daha Fazlası
Başkan Güngör, yapılan anlaşma ile ilgili şu detayları paylaştı: "Fondan ayrılan 10 milyon dolarlık hibe ile şehrimize 4 yeni proje kazandırıyoruz. Bu projeler arasında 6 megavat kapasiteli Güneş Enerjisi Santrali, Çocuk Kütüphanesi ve Sanat Merkezi, Danışmanlık ve Kariyer Planlama Merkezi ile Gençlik ve Spor Merkezi bulunuyor."

İmzalar Atıldı: İş Birliği Sözleşmesi İmzalandı
Kuveyt Arap Ekonomik Kalkınma Fonu heyeti ile yapılan iş birliği sözleşmesi, şehre kazandırılacak projelerin startını verdi. Başkan Güngör, "Hayırlı olsun" temennisinde bulunarak, projelerin şehrin ekonomik ve sosyal yönden kalkınmasına büyük katkı sağlayacağını vurguladı.

Yeni Kahramanmaraş Vizyonu: Ulusal ve Uluslararası İş Birlikleriyle Güçleniyor
Büyükşehir Belediye Başkanı, konuşmasında şehrin gelişimine olan katkıyı vurgulayarak, "Yeni Kahramanmaraş vizyonuna ve şehrimizin gelişimine katkı sağlayacak bu projeleri ivedilikle hayata geçirerek, şehrimizi daha da ileri taşıyacak yatırımlar hayata geçirmeye devam ediyoruz" dedi. Ulusal ve uluslararası kurumlarla ortak projeler üreterek şehri daha ileriye taşıma kararlılıklarını yineledi.