Soğuk Kışa Sıcak Çözüm :Konteyner Kentte Mont ve Bot Yardımı Soğuk Kışa Sıcak Çözüm :Konteyner Kentte Mont ve Bot Yardımı
İYİ Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Tekerek Açıklama Yaptı
Başvuru Süreci Resmen Başladı
İYİ Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Süleyman Tekerek, 20 Kasım 2023 Pazartesi günü itibariyle resmi başvuru sürecinin başladığını duyurdu. Belediye Başkanlığı ve Belediye Meclis Üyeliği için aday adaylarının başvurularını yapabileceği sürecin 22 Aralık 2023 Cuma günü saat 17:00'ye kadar devam edeceğini belirtti.
Ücretsiz Başvuru İmkanı
Tekerek, açıklamasında İYİ Parti'nin deprem bölgesindeki tüm ilçelerde ve Büyükşehir'de aday adaylarından herhangi bir başvuru ücreti alınmayacağını vurguladı. Parti olarak aday adaylarının sürece kolaylıkla katılabilmesi ve demokratik bir ortamın sağlanması için bu kararı aldıklarını belirtti.
Temenni ve Dilekler
Açıklamasının devamında Tekerek, resmi başvuru sürecinin Ülke, Kahraman Şehir, İYİ Parti ve aday adayları için hayırlı olmasını dileyerek, sürecin demokratik bir rekabet içerisinde geçmesini temenni etti. Aday adaylarının projelerini ve hizmet vizyonlarını ortaya koymalarının, Kahramanmaraş'ın daha güzel bir geleceği için önemli olduğunu belirtti.