DEM Parti Çanakkale Belediye Başkan adayı kim? DEM Parti Çanakkale adayı Canan Aytaç ve Çetin Avcı kimdir? DEM Parti Çanakkale Belediye Başkan adayı kim? DEM Parti Çanakkale adayı Canan Aytaç ve Çetin Avcı kimdir?
Türkiye, 31 Mart 2024'te gerçekleşecek yerel seçimlere kilitlenirken, Ak Parti'de kritik gün geldi çattı. Belediye başkan adaylarının açıklanmasına saatler kala kulislerde söz edilen isimlerin hayatı merak konusu oldu. Doktor Halil Nacar'ın hayatı araştırılmaya başlandı. Peki, Halil Nacar kimdir? Halil Nacar kaç yaşında, ne mezunu? Detaylar haberimizde...
HALİL NACAR KAÇ YAŞINDA, NERELİ?
Halil Nacar, 1975 yılında Adana'da dünyaya geldi.
2001 yılında Erzurum Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun olmuştur.
HALİL NACAR KİMDİR?
Nacar, sağlık kariyerine Hatay ve Şanlıurfa gibi çeşitli şehirlerde çeşitli sağlık kurumlarında başlamış daha sonrasında Anestezi ve Reanimasyon alanında uzmanlık eğitimi aldı. Uzmanlık eğitimini aldıktan sonra Adana'ya dönüş yaparak çeşitli hastanelerde yöneticilik ve başhekimlik görevlerinde bulunmuştur. 2013 yılında Adana Devlet Hastanesi'nde Başhekim olarak atanmasıyla bu görevi üstlendi. 14 Ağustos 2020 tarihinde Adana İl Sağlık Müdürlüğü görevine atanmıştır.
Editör: Editör Melek