8. Yeni Yargı Paketi çıktı mı? Yargı Paketi'nde mahkumlara af var mı? 8. Yargı Paketi içeriği! 8. Yeni Yargı Paketi çıktı mı? Yargı Paketi'nde mahkumlara af var mı? 8. Yargı Paketi içeriği!

İlker Karagöz'ün Durumu: Neden Yok, Ayrıldı Mı?

İlker Karagöz’ün 30 Ocak Fox TV Yayınına Neden Katılmadığı Merak Konusu

İzleyiciler, Fox Sabah Haber Sunucusu İlker Karagöz'ün Neden Yok Sorusunu Sormaya Başladı

Hafta içi her gün izlenen Fox Sabah Haber sunucusu İlker Karagöz, 30 Ocak Salı günü ekranda yer almadı. Bu durum, izleyiciler arasında büyük bir merak konusu haline geldi. İlker Karagöz'ün bu hafta neden yok, Fox TV ile ilişiği sona erdi mi soruları akıllara geldi.

FOX TV Çalar Saat sunucusu İlker Karagöz kimdir? - Haber365

İlker Karagöz Neden Yok? Fox TV ile Yolları Ayrıldı mı?

30 Ocak Salı günü Fox TV ekranlarında kendisine rastlanmayan İlker Karagöz, izleyiciler tarafından sosyal medyada takip edilmeye başlandı. Henüz resmi bir açıklama yapılmamış olmasına rağmen, İlker Karagöz'ün Antalya'da bulunduğu sosyal medya hesabından paylaşımlar yapıldığı görüldü. Bu durum, izleyiciler arasında İlker Karagöz'ün Fox TV'den ayrıldı mı sorusunu gündeme getirdi.

İlker Karagöz neden yok? 2024 Fox TV İlker Karagöz ayrıldı mı neden ayrıldı?  - Marmaris Manşetİlker Karagöz Kimdir?

Arda İlker Karagöz, 18 Mart 1980 tarihinde Muş'ta doğdu. Çanakkaleli olan ünlü haber spikeri, 1998 yılında Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'ne girdi. ATV'de staj yaparak kariyerine başlayan Karagöz, 2007 yılında Fox TV'ye geçiş yaptı. Fox Ankara Haber Merkezi'nde parlamento muhabiri olarak görev alan Karagöz, eşi Damla Ünler Karagöz ile evli ve Can ile Deniz adında iki çocuk babasıdır. 2017 yılından beri Doğan Şentürk yönetimindeki FOX Haber'de hafta sonu sabah haberlerini sunmaktadır.

Henüz Resmi Açıklama Yapılmadı

İlker Karagöz'ün neden yok olduğuna dair resmi bir açıklama yapılmamıştır. İlker Karagöz'ün sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlar, izleyicileri bu soruların yanıtlarını beklemeye sevk etti. Durumuyla ilgili net bir bilgi alınamayan İlker Karagöz'ün, gelecekteki kariyer hamleleri ve medya dünyasındaki durumu merakla beklenmektedir.

Editör: SEVİLAY YUMUŞAK