Zuhal Topal'la Yemekteyiz Yunus Emre Ulutaş Kimdir? Kaç Yaşındadır? Nerelidir? Zuhal Topal'la Yemekteyiz Yunus Emre Ulutaş Kimdir? Kaç Yaşındadır? Nerelidir?
ATV'nin popüler programı Esra Erol'da bugün izleyicileri etkileyen bir başka hikaye daha ekranlara taşındı. İbrahim Koç, Hatay'dan programa katılarak eşi Medine Sibel Koç ile yaşadığı sorunları Esra Erol ve izleyicilerle paylaştı. İşte yaşanan olayın detayları:
İbrahim Koç, Hatay'dan programa katılarak 8.5 yıldır birlikte olduğu eşi Medine Sibel Koç ile yaşadığı zorlu anları dile getirdi. İbrahim Koç, eşiyle mutlu bir hayat sürdüklerini ancak depremden sonra eşinin değiştiğini ve kendisini sokağa attığını iddia etti.
Medine Sibel Koç Kimdir?
Medine Sibel Koç, İbrahim Koç'un eşi olarak programa dahil olan isim. İbrahim Koç'un anlatımına göre, Medine Sibel Koç depremden sonra değişmiş ve evi terk etmiş durumda. İbrahim Koç, eşinin sürekli uzaklaştırma aldırdığını ve Nazan isimli bir kadınla tanıştıktan sonra eşinin davranışlarının daha da değiştiğini belirtti.
İbrahim Koç'un Anlatımına Göre Olaylar
İbrahim Koç, 29 Ekim'de işe gittiğini, gece bekçiliği yaptığını ve eşinin sürekli olarak ekmek durumunu sorduğunu ifade etti. Bir gün eşinin lavaboya gittiği sırada kapıya astığı geceliği bulduğunu ve eşini evde bulamadığını, aradığında ise çarşıda olduğunu söylediğini belirtti. İbrahim Koç'un anlatımına göre, bu olayın ardından çıkan tartışmalar sonucunda eşi Medine Sibel Koç ile aralarında problemler yaşanmıştır.
Esra Erol'un sunumuyla izleyiciyle buluşan bu dramatik hikaye, programın gelecek bölümlerinde daha fazla detayın ortaya çıkmasına neden olabilir.
Esra Erol'da İbrahim Koç kimdir? Medine Sibel Koç olayı nedir? Medine Sibel Koç kimdir? ATV'de yayınlanan Esra Erol'da işlenen Medine Sibel Koç olayı ile ilgili bilgiler merak konusu oldu. Peki Esra Erol'da İbrahim Koç kimdir? Medine Sibel Koç olayı nedir? Medine Sibel Koç kimdir? Cevaplar haberimizde..
Esra Erol'da İbrahim Koç kimdir? Medine Sibel Koç olayı nedir? Medine Sibel Koç kimdir?
Esra Erol'da İbrahim Koç kimdir? Medine Sibel Koç olayı nedir? Medine Sibel Koç kimdir? İbrahim Koç Hatay’dan katılıyor. 8.5 yıldır birlikte olduğu Medine Koç ile mutlu bir hayatı olduğunu söyleyen İbrahim Koç sonrasında eşi Medine Koç’un değiştiğini söyledi. Depremden sonra değiştiğini söyleyen Ibrahim Koç eşinin kendisini sokağa attığını söyledi.
29 Ekim’de işe gittiğini, gece bekçiliği yaptığını babasının kendisine iş bulduğunu gidip geldiğini söyledi. Eşine işten dönerken sürekli ekmek var mı diye sorduğunu söyleyen İbrahim Bey 8 gibi lavaboya gittiğini söylerken, eşinin geceliği kapıya astığını söylerken eşini evde bulamadığını aradığında çarşıda olduğunu söylediğini bunun üzerine tartışma çıktığını söyledi. Eşinin sürekli kendisine uzaklaştırma aldırdığını bunun kendisini çok üzdüğünü söyledi. Nazan isimli bir kadınla tanıştıktan sonra eşinin değiştiğini söyledi.
Kaynak: https://www.fenoreporter.com/haberler/esra-erol-da-ibrahim-koc-kimdir-medine-sibel-koc-kimdir-medine