Diyarbakır'daki yangından kahreden görüntü! Hem ağladı, hem kaydetti: Hepsi yanmış, burası ceset dolu Diyarbakır'daki yangından kahreden görüntü! Hem ağladı, hem kaydetti: Hepsi yanmış, burası ceset dolu
Temizliğine, yemeklerine, misafirperverliğine kısacası hamaratlığına güvenenler En Hamarat Benim'de yarışıyor!
"En Hamarat Benim" Yarışması Heyecanla Devam Ediyor!
Televizyon ekranlarının sevilen yarışma programı "En Hamarat Benim", temizliğine, yemeklerine ve misafirperverliğine güvenenlerin mücadelesine sahne oluyor. Programın enerjik sunucusu Kadir Ezildi, becerikli ve eğlenceli beş yarışmacıya eşlik ederek izleyicilere unutulmaz anlar yaşatıyor.
Etap Birincisi ve Elektrikli Süpürge Ödülü
Haftalık etapları en hızlı şekilde tamamlayarak kazanan yarışmacı, Elektrikli Süpürge ödülünün sahibi oluyor. Heyecan dolu etap yarışmaları sonucunda, hangi yarışmacının ödüle layık görüldüğü merakla bekleniyor.
Haftanın Birincisi ve 50.000 TL'lik Büyük Ödül
Hafta finalinde ise büyük ödül olan 50.000 TL'nin sahibi belirleniyor. Yarışmacılar, temizlik ve mutfak becerilerini sergileyerek puanlarını artırmaya çalışıyor. Rakiplerinden en yüksek puanı alan yarışmacı, haftanın birincisi olarak büyük ödülü kazanıyor ve unutulmaz bir zafer yaşamış oluyor.
Heyecan Devam Ediyor
Her hafta yeni yarışmalar, sürprizler ve eğlenceli anlarla dolu "En Hamarat Benim" programı, izleyicileri ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Hangi yarışmacının kazanacağı, kimin daha hamarat olduğu ve büyük ödülü kimin kapacağı merakla bekleniyor. Heyecan dolu dakikalar için takipte kalın!
Ekranların sevilen sunucusu Kadir Ezildi, En Hamarat Benim yarışmacılarına eşlik ediyor.Birbirinden eğlenceli ve becerikli beş yarışmacı temizlik dedektifimiz Kadir Ezildi’nin göz hapsinde önce temizlik sonra mutfak hünerleri sergiliyor. 
ETAP BİRİNCİSİ KİM OLDU?
Haftalık etabı en hızlı şekilde yaparak Elektrikli Süpürge ödülünü kim kazandı?
Hafta finalinde büyük ödül olan 50.000 Bin TL'yi hangi yarışmacı kazanacak? Rakiplerinden en büyük puanı alan yemek masası haftanın birincisi olacak.
Editör: ATİLLA ŞAKACI